Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatjegy vásárlási probléma....

Neuhauser László kérdése:

Vonatjegy vásárlási probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Készpénzem nincs, bankszámlám nullás


Reggel mennék SZEMÉLYvonattal Lökösháza és Békéscsaba között

Mobiltelefon egyenlegére tudok e-ticket - et venni

DE

Lőkösön NINCS kioszk, így ez kizárva, marad az ottthon nyomtatott jegy

Viszont nem tudom kinyomtatni, mivel nekem nincs nyomtatóm, holnap szombat, így nem tudom hol kinyomtattatni sem a jegyet.

Viszont SZEMÉLYvonaton elvileg NEM fogadják el, ha tableten mutatom be a PDF formátumú jegyet, ezt kizárólag feláras vonaton fogadhatják el.

A gond az, hogy Lőkös-B.csaba között a gyorsvonat sem feláras (GYV. pótjegy sem kell rájuk) , InterCity-re meg nem akarok az 560Ft - os menetjegyen felül 360 Ft - os IC helyjegyet fizetni

Mit tegyek?

Ha SZEMÉLYvonattal megyek, és a tableten bemutatom, hogy van érvényes jegyem, csak nem tudtam kinyomtatni, megbüntetnek?



2015. ápr. 10. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Legfeljebb ha rugalmatlan a kalauz, akkor fizetsz pótdíjat utólag, utasleadási lap alapján.
2015. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!