Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Új Ikarusról budapesti vélemén...

Új Ikarusról budapesti vélemények?

Figyelt kérdés

26-oson szoktam járni a Margitszigetre,és nekem nem nagyon jön be az az új Ikarus.

Az ember próbálja szeretni,mert viseli az Ikarus nevet,de a fene tudja...

Belül zajos,nem húz,gyenge,nem tudom milyen motor van benne,de szerintem elég "kinlódós".

A busz hátulja a régi Farosra emlékeztet,de nem egy vagány mai technika képe jelenik meg róla,hanem egy "szomorkás,szánalmas" magyar aberált tervező képe jut eszembe róla.

Nem lenézésből írom ezeket,mert én még utaztam farossal,meg 180-assal,a 100-as trolival,stb.,csak ez az új Ikarus nem jön be nekem.



2015. ápr. 13. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a PKD kocsik valóban a nyomába sem érnek a nagy európai gyártók termékeinek, így aztán túl fényes jövőt nem jósolok nekik.
2015. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan mindegy, hogy Ikarus vagy bármi is a neve, mert a szíve (értsd: a motorja) sem magyar, másrészt egy kaptafára épült a többi típussal, semmi egyediség nincs benne.
2015. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Határozottan erőteljes fejlődés, az idén érkező kocsik pedig még sokkal jobbak lesznek. A BKV hosszútávon tervez PKDkat gyártani.
2015. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem érzem azt hogy nem húznak, Menj vele egy kört a 8as vagy 110es viszonylaton.

Nekem tetszenek a megoldások, a ledes fények, a vezetőfülke kialakítása, a belseje meg sablon bkks

2015. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzem hogy a BKV autóbuszok közül magasan a legnagyobb teljesítményű és nyomatékú autóbuszairól van szó...
2015. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!