Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Békéscsabán az Iskolacentrumos...

Békéscsabán az Iskolacentrumos buszon érvényes a helyközi bérlet?

Figyelt kérdés

Nem békéscsabai vagyok de van 15 km-es helyközi bérletem...amire ugye nincs ráírva hogy melyik két hely között járok...De jó az Iskolacentrumos buszra? Nem büntetnek meg ha azt mutatom fel? Vagy ki kéne váltani valamilyen más bérletet is hogy azzal járhassak?

FONTOS!



2015. ápr. 14. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire FONTOS!!!!! akkor miért nem kérdezed meg a szolgáltatót? Gondolom van e-mail címük, telefonszámuk, netán irodájuk is.

Nem hiszem, hogy itt todzódnak a békéscsabai illetőségűek akik értenek a díjszabáshoz.

Csak ha már FONTOS!!!! gondoltam sürgős.

2015. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak hogy tudd..már írtam e-mailt az illetékesnek... ha normális választ nem tudsz adni akkor inkább nem szólj bele...
2015. ápr. 15. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hogy hova lehet azzal a bérlettel utazni, akkor miért vetted meg?
2015. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"már írtam e-mailt az illetékesnek..."


Nah ügyes vagy akkor nem vagy totálisan reménytelen. Ha kaptál választ majd írd meg itt, mert ahogy látod más nem tudta a választ.

2015. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!