Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legjobb, legmegbízhat...

Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb, legstrapabíróbb villamostípus Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1., 2. Siemens Combino

3. Ganz csuklós, az mindent elvisel

2015. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hogy melyik a leg-leg azt nehéz eldönteni. A Combino is nagyon jó,a TW6000 is bevált és megbízható,a Tátrákkal sincs baj. Nem szabad kihagyni a K-Tátrát sem ami a legjobban sikerült felújítása a BKV-nak. Az ICS a sor végén kullog a valóságban... Sosem volt sem jó sem pedig megbízható típus,iszonyat gyakoriak a meghibásodásai. Nagyjából ugyanolyan vacak a KCSV7 is,az a felújítási hullám beismerten nagyon félresikerült.
2015. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én T5C5 "fan" vagyok, de a tapasztalataim engem igazolnak. Nem olyan gyakran hallani, hogy meghibásodik, akkor is áramszedőtörés új szakaszon, ami a felsővezeték kifeszítésének hibája is.
2015. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Combino és Tatra a legjobb villamos.


Az ICS-vel van a legtöbb rossz tapasztalatom az utazásaim során legtöbb esetben ezzel a típussal volt gond. Meg alapból rázós az út vele, keskeny a lépcső, keskeny a villamos is maga, és valamelyik ajtó melletti ülések úgy vannak kialakítva hogy jól hátbab..sz az ajtó ahogy csapódik kifelé :D

2015. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is a Tatra T5C5-re gondoltam egyébként, illetve a korszerűsített változatára. :)
2015. ápr. 20. 19:18
 6/9 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Egyértelműen Tatra, 30-35 éves kocsik és még egyet sem selejteztek belőlük :)
2015. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ganz. Sose szerettem a tátrákat, most, hogy a felújított tátrák még hangosan búgnak is, az borzalmas.

a Ganzokat is fel kellene újítani, és akkor nem lenne velük gond.

Ganz sokmindent kibírt, és még ki is fog.

Hannoveri, Combino, és szerintem a CAF-ok is.

Tátrát meg sikerült elrontani.

2016. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tátra. Belül tágas, világos, a jó nagy elhúzható ablakok miatt nyáron is kényelmes rajta utazni. Mellette pedig megbízható és strapabíró is.
2016. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remelem a tatrak el fognak majd tunni... tudom ez nem most lesz... de iszonyat rosszak főleg a felujitottak!
2017. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!