Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vannak még országok (Magyarors...

Rockcsempész kérdése:

Vannak még országok (Magyarországon kívül), ahol még Ikarus buszok járnak nap mint nap?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Olaszország, Németország, Szlovákia, Lengyelország, a volt Szovjetunió területén minden ország (talán a baltiaknál már alig maradt), Románia, Irán, stb.
2015. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Na de az Ikarus olyan, mint a BMW. Van belőle full új, gyönyörű és van régi tragacs, amit már rég lekéne cserélni.


Na ilyesmivel bizony nem sok ország büszkélkedhet, hogy régi roncsok közlekednek a náluk!

2015. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha hiszitek, ha nem Angliában (persze nem Londonban, de közepes vidéki városokban) egyes helyeken sokkal rosszabb állapotú buszok közlekednek, mint nálunk (a nálunk itt Sz-Sz-B megyét jelöli, BP-n nem tudom mi a helyzet).
2015. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a balkáni, lepukkant országok. Az a szégyen hogy nálunk még vannak Ikarusok.
2015. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Szíria, Libanon, Brazília, Finnország, Görögország, Portugália, Egyiptom, Irán...ezek mind rendeltek régebbi típusokat. 280-as ment Tunéziába, Kínába, Görögországba, Törökországba, Kubába, még Kuvaitban is voltak Ikarusok. Ezek közül biztos akad pár ahol napi szinten használják is még őket. Sőt még az USÁ-ban is készült Crown-Ikarus néven.

[link]

2015. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
3-as vagyok.Nem tudom melyik nyomorult pontozott le, és azt sem értem hogy miért.Jártatok már kint?Nem?Akkor mi a gyászért kellett lepontozni???Tessék pontozzátok le ezt is.
2015. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom elhinni,hogy Finnországban még mennek régebbi Ikarusok, ne haragudjatok.


Amúgy nem én pontoztam le...

2015. ápr. 26. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Finn Ikarusok.

2015. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem mérvadó, hogy ki mit hisz el, attól még a válasz hasznos.Lehet mindenben bezzegnémetezni, meg bezzegangolozni, csak ha kimész, és saját szemeddel látod, hogy ott sincs kolbászból a kerítés, akkor majd elhiszed.És Angliában nem Ikarusok járnak, hanem valami angol belpiacos hulladék, aminek nem tudom a márkáját, de az itthonitól sokkal rosszabbak.Ikarusból is van, de abból tényleg nagyon-nagyon kevés.
2015. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Finnországban még vannak Ikarusok, sőt még Angliában is van egy kevés. De a keleti, és a balkáni országokban szinte biztos hogy van.
2015. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!