Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Titeket is szokott idegesíteni...

Titeket is szokott idegesíteni a sok nyugdíjas és kisgyerekes anyuka?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra mikor Budapesten felszállok valamelyik végállmáson egy csuklós buszra és a következő megállóban már felszáll annyi nyugdíjas meg kisgyerekes anyuka hogy elfoglalják az össze ülőhelyet de már mikor fel se szálltak már ég a szemükben a tűz hogy "Fiatal ember kérem adja a helyet."

2015. máj. 3. 07:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem szoktak idegesíteni. Én ugyanis nem vagyok egy idegbeteg, intoleráns, arrogáns állat.
2015. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mert számomra természetes, hogy átadom nekik a helyet.,
2015. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Én se vagyok idegbeteg, intoleráns, arrogáns állat de ez igen is idegesít...

Meg amikor bömböl,hisztizik,sír egy gyerek és a drága anyuka nem csinál semmit legszívesebben megpörgetném a gyereket és kihajítanám a világból.

2015. máj. 3. 08:34
 4/37 anonim válasza:
38%
Miért szerinted mit csináljon egy bombolo gyerekkel? Vágja pofán, rázza meg, üvöltson vele? Vagy csinálja azt amit te tennél vele? Te vagy egy hisztizős bombolo bunkó paraszt, akivel ugyanezt kene csinálni. És ezt úgy mondom hogy nem vagyok se kisgyerekes, se nyugdíjas.
2015. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
31%
De amiket írsz, sajnos idegbetegségre utal. Szedj B vitamint és magnéziumot. Ha saját gyereked fog sírni, azzal is így fogsz érezni, és a saját nagyszüleiddel? Ok, néha engem is idegesít ha egynyugdíjas csoport közé keveredek, mert hangosak mivel már rossz a hallásuk és sokszor türelmetlen is vagyok, mert be vannak lassulva, de nem mutatom ki és próbálom megérteni, mert én is leszek öreg, és voltam ordítozó kisbaba is. Ahogy te is!
2015. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem szoktak idegesíteni. 29 évesen azért már kezdi az ember kapizsgálni, mi az élet rendje és ebbe beletartozik az is,hogy a kisgyerek bizony üvölt és az is, hogy az idősek hamar elfáradnak. Mert ez a dolgok természetes rendje, kár ez ellen lázadoznod.
2015. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

# 4

Vannak szülők akik ezt nagyon jól tudják kezelni minden tiszteletem az övék.

Meg vannak azok a szülők akik nem értenek a neveléshez meg gondolom nem is kérnek tanácsot vagy nem olvasnak róla semmi vele kapcsolatos könyvet és az a nagy megoldásuk hogy inkább le..@rj.k had bömböljön meg nyivákoljon nem baj hogy másoknak széthasad a feje.

# 5

Pedig nem vagyok az és minden nap szedek 1000-es C vitamint meg egy "erősebb" multivitamint.

Pont ezért nem lesz nekem soha gyerekem, elbohóckodok velük de ha egy nagyobb kisgyerek elkezd hisztizni széttudna vágni az ideg.

2015. máj. 3. 09:02
 8/37 anonim válasza:
56%

Egyik sem zavar, mert toleráns vagy. Néha nehéz és tényleg idegesítő amikor sír a baba, de az anyukát épp úgy zavarhatja. Beteszed a fülhallgatót és ennyi.


Gondolj abba bele, hogy te is voltál kisgyerek, aki az anyukájával felszállt a buszra. Sértett voltál, nem kaptad meg a kirakatban lévő hatalmas játékot. Előjön a gyerekhiszti. Vagy még babakocsiban ültél és megijedtél a nagy tömegtől. Anyukád már azért nem csitít, mert azt gondolja, hogy így megszokod a többi embert.

Az időseket is meg lehet érteni. Én mindig átadom a helyem vagy arrébb csúszom egyel. Lehet, hogy öregszaga van vagy pacsuli vagy egészségügyi gondok miatt büdös, de lehet, hogy egyszer én is olyan leszek akaratom ellenére. Jól fog majd esni, ha valaki figyelmes lesz velem és helyet enged.


Amúgy meg én sem szeretem a tolakodós nagymamát aki, szerda reggel a banyatankkal a piacra siet, és totyog előtted, ha gy van még be is szól, hogy hova is sietnél ilyen fiatalon.

2015. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

# 8

Nem a babákról beszélek.

2015. máj. 3. 09:06
 10/37 anonim ***** válasza:
13%

minek hagyod el a zárt intézetet? ott nem ér ilyen inzultus, legfeljebb a nővér ad egy taslit...


azok az öregek, akik utaznak, valami -számukra-nagyon fontos helyre mennek. pédul a családjuknak bevásárolnak, vagy daganatos kezelésre járnak, esetleg sztk-ba..

neked szerencsés az életed, mert az elmeosztályon minden megvan..ne lopózz ki, és nyugi van..


a síró gyerek egyszer felnőtt lesz, remélhetőleg nem olyan, mint te..


egyébként javaslom a sűrűbb önkielégítést, az betonbiztos nyugtató. esetleg a gondozót beavatod.

...és akkor a te szemedben is égni fog a tűz...nem a matt tekintet

2015. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!