Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik, hogy valaki véletlenü...

Létezik, hogy valaki véletlenül a 71-es vonalon megy Vácra?

Figyelt kérdés
Elmegy a vonat az orra előtt a 70-es vonalon vagy zsúfoltnak találja és látja, hogy megy más vonat is.
2015. máj. 5. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem már megtörtént. Futva a vonat után csak a "Vác" feliratot figyeltem (Rákospalota-Újpesten), aztán már késő volt. Elég mérges is voltam magamra.
2015. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

A kalauz mit szólt?


Én ezen amúgy már kisebb koromban is gondolkoztam, meg azon is, hogy mi van (mit szól a kalauz) ha rossz vonatra száll valaki.

2015. máj. 5. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel hosszabb az útvonal, elméletileg megbüntethet. A gyakorlatban gondolom nem feltétlenül teszik ezt meg, de feltételezem, hogy kiegészíttetik a jegyet.
2015. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendes volt, csak annyit mondott, hogy "elég büntetés az magának, hogy erre jött..."
2015. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
xD
2015. máj. 5. 22:00
 6/9 A kérdező kommentje:
De Vácra mentél, vagy pl. Gödre, tehát vissza is kellett menned?
2015. máj. 5. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagymarosra mentem, át akartam szállni Vácon a zónázóra... sikerült is - a következőre.
2015. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nagymarosra mentem, át akartam szállni Vácon a zónázóra... sikerült is - a következőre."


Vagy inkább a kettővel későbbire, amennyire a veresi expressz száguld :)

2015. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D


Szegény....

Azért annyira nem siettél, ugye?



:D

2015. máj. 6. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!