Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan és mikor indulna vonat...

Honnan és mikor indulna vonat Budapestről Hortobágyra? (2015)

Figyelt kérdés

Nem tudom ezeket a netes menetrendeket értelmezni.Valaki segítene?

2015.06.28-án Budapesti pályaudvarokról kéne indulnia egy vonatnak ami Hortobágyra megy. Kb. reggel 10-11 felé.

Ha valaki nagyon unatkozik megnézné és leírná nekem hogy mikor és honnan indul ilyen vonat?

előre köszönöm


2015. jún. 1. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Keletiből megy. Mindegy hogy személy vagy gyors. Füzesabonyban megáll mind. Ott át kell szállni a debrecenire. Az megy a hortobágyra. Mikir? Kb óránként!
2015. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
9:30-kor és 11:30-kor is megy a Keleti pályaudvarról. 2:45 az út és 3800 a teljesárú jegy. a korábbinál 10:50-kor kell átszállni Füzesabonynál, a későbbinél 12:50-kor. pontosan kétóránként indul a Keletiből.van a Nyugatiból is, de az lassabb és drágább
2015. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menetrendet nem néztem, lehet van közvetlen vonat Budapestről Hortobágyra, lehet nincs.

Azt viszont tudom, hogy Budapestről Debrecenbe eljutni vonattal nem bonyolult, Debrecen Hajdú-Bihar fővárosa, s (a) Hortobágy is a megyében található... Debrecenből naponta 10-11 vonat indul, amely megáll Hortobágyon is.

Debrecen - Tiszafüred, Fehérgyarmat - Eger, Fehérgyarmat - Füzesabony járatok közül 2 óránként indul valamelyik oda és vissza.

2015. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, elvira.hu
2015. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehogy elmenj emiatt Debrecenig!


Füzesabonyba kell eljutnod a Keletiből, ahonnan kétóránként megy vonat Hortobágy érintésével Debrecen felé.

2015. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!