Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nemrégen megbüntettek a...

Nemrégen megbüntettek a metrónál,16ezer a befizetnivaló. Mi lesz ha nem teszem meg? (nincsen semmilyen anyagi javam,22 éves diák vagyok)

Figyelt kérdés

mi lesz ha nem fizetek?

elévülés mennyi?

vagy le lehet valahol dolgozni esetleg? (gondolom 3-4-5 munkanap alatt megvan, nem?)


lécci segítsetek!!



2015. jún. 18. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Elévülés nincs. Csak kamat. Minél tovább vársz, annál magasabb összeget fognak követelni tőled.

Menj be a BKK-hoz, és érdeklődd meg, mit tehetsz.

Szerintem ledolgozásra nincs lehetőség.

2015. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig halmozódik és majd behajtják, de nem a 16ezret, hanem sokkal többet, és tényleg vagy leülöd vagy ledolgozod. De az már nem 2 nap lesz...
2015. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
részletfizetést is lehet kérni!
2015. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de most a 16 ezret le lehet-e dolgozni? most a nyáron bele s férne nekem, csak fizetni ne kelljen
2015. jún. 18. 15:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg nem fizetsz, kamatozik! Lépj, írták mit kell tenned!
2015. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ledolgozni. Ez más jellegű bünti. Ha volt diákigazolványodhoz tartozó bérleted, megvetted a havi bérletet, de nem volt nálad, akkor még van esélyed, hogy nem kell büntit fizetni. Bemutatod, hogy van diákigazolványod, és mellette a bérletet is megvetted, akkor írásban kérsz egy méltányossági eljárást, hogy mentsenek fel a büntetés alól. Ha nem volt bérleted, akkor próbáld minél hamarabb kifizetni, mert kamatot napi raknak rá, tehát minél később fizeted be a büntit, annál magasabb összeget fogsz. Így most kifizetsz sajnos több havi bérletpénzt. Nem játék.
2015. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Beállsz bkv ellenőrnek egy hónapra.
2015. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

Valaki írta, hogy nincs elévülés. Jelentem van, ez egy esztendő. Nem kell lepontozni, mert 100%-os az infó.


Ledolgozni nem lehet, fizetéskönnyítés kérhető.

2015. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
"nincs elévülés. Jelentem van, ez egy esztendő." NEM = a fizetés könnyitéssel!
2015. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyéves elévülés:

[link]

[link]

2015. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!