Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcról hogyan jutok el...

Miskolcról hogyan jutok el tömegközlekedéssel Mogyoródra a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van:

1: Miskolcról Budapest-Keletiig mész IC-vel ami minden óra 30-kor indul a Tiszai pályaudvarról, a Keletitől 2-es metróval elmész az Örs vezér terére(2 megálló és az Örs a végállomás), ott pedig felszállsz a 8-as hévre, ami Gödöllő felé megy, Mogyoródon leszállsz.


2:akármilyen személy vagy gyors vonattal mész Miskolctól Gödöllőig, és ott az állomáson átszállsz a 8-as hévre és az Örs vezér tere felé mész, ugyanúgy leszállsz Mogyoródon.


Én az elsőt ajánlom, de ha egyébként is valamiért személlyel mennél akkor nem kell bemenned Budapestre.

2015. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

Számoltam és a gyorsvonatos az kevesebb idő, de az nem jár olyan gyakran, meg ugye annak a színvonala se olyan mint az IC.

2015. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2015. jún. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!