Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam a diákigazolványom,...

Kedves97 kérdése:

Elhagytam a diákigazolványom, idén végeztem és csak iskolalátogatásit tudtak adni, érvényes-e így a kedvezmény?

Figyelt kérdés
viszont az iskolalátogatásit csak júni30-ig adták mert addig kötelesek. gondolom nem érvényes, de hátha járt már így valaki és tud valami biztosat mondani.
2015. júl. 5. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem érvényes.
2015. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jár így semmi. Kérj ideiglenes diákot.
2015. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kerhetek ideiglenest mivel mar nem a sulihoz tartozom
2015. júl. 6. 00:35
 4/11 anonim ***** válasza:
A diákigazolványra való jogosultságod Október 31. ig fent áll attól mert befejezted a sulit menj be a sulid titkárságára és maximum erősködj mert muszáj hogy adjanak. Az ideiglenes diákon van is egy ilyen pont a 4-es résznél, hogy a tanulói/hallgató jogviszonya megszűnt de a diákigazolványra való jogosultsága fent áll.
2015. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak elhagyta a diákját, így nem olyan egyszerű ideigleneset adni, mert azt akkor szoktak nyomtatni, ha meg van igényelve az új. De végzett diák, így nem fog itt újat igényelni.
2015. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"mert azt akkor szoktak nyomtatni, ha meg van igényelve az új."

Ez pont nem igaz, mert akkor is, amikor bevonják az igazolványt. Nem tudom, hogy működik a rendszer, de elég igazságtalan, ha ilyen esetben valaki október 31-ig elesik mindentől. De hát ez jellemző a magyar bürokráciára.

2015. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bementem,aztmondtak mivel mar nem vagyok az iskola tanuloja nem adhatnak semmit es diakot se igenyeljek mar a suli reszere :/
2015. júl. 7. 02:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj be, borítad rájuk az asztalt, ordítsál velük, mert ki kell adniuk az ideiglenest azt bejelölvw, hogy a jogviszonyod megszűnt, de a diák jogosultságod okt 31-ig fennáll.
2015. júl. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aztmondták amit az előző válaszoló írt h csak akkor adhatnak ideiglenest ha megvan igényelve az új
2015. júl. 7. 11:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy ez továbbra sem igaz... Ki kell adni az említett igazolást, amikor bevonják a diákot (ugyanis újabban bevonják). A probléma itt, hogy nincs mit bevonni, de szerintem így is kellene megoldást találni a problémára.
2015. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!