Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Romániában Bihar megyében a...

Romániában Bihar megyében a busz és a vonat pályaudvar messze van egymástól?

Figyelt kérdés
Nagyváradra megyek busszal, 5:15-re érek be és 6:25-kor indul a vonatom tovább Vasaskőfalvára. Elérem a vonatomat? sajnos sosem jártam még Romániában, nem tudom, hogy hol a vonat pályaudvar

2015. júl. 9. 20:04
 1/9 anonim válasza:
Igen, eléred, a buszmegálló és a vonatállomás 5 percnyi gyaloglásra vannak egymástól ! :)
2015. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! nem tudod mi a neve a buszmegállónak? útvonaltervet akarok csinálni googl térképen, hogy meglegyen, de nem találom a nevét :(
2015. júl. 9. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
A ceg akivel utazol nem arulja neked el, hogy hol all meg Nagyvaradon? Mert egy pontos cimmel sokkal egyszerubb lenne segiteni.
2015. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Attol fugg, hogy melyik busszal jossz... Tobb ilyen megallo is van. Van olyan megallo, amelyiknek az a neve, hogy 'Gara centrală' (=allomas, ez ertelemszeruen kozel van hozza), van olyan, hogy 'Autogara Velența' (ez mar messzebb van, gyalog aligha eljutsz onnan, de van taxi ;) ) a tobbi megalloba nem nagyon szokott kulfoldi busz erkezni, ugy tudom. De ha a biharkeresztesi busszal jossz, akkor az ugy tudom, az allomasnal all meg
2015. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

[link]

Szerintem ide erkezik a busz, es ott azallomas, ez az utvonal, nagyon kozel van, de azert jarjal utana, hogy hova erkezik

2015. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikeresen kiderítettem, hogy a B-dul dacianal(vagy mi a neve) tesz le, utcaképen megnéztem, ez okés...de azt nem tudom még mindig, hogy hol kell vonatra szállnom:\
2015. júl. 10. 02:52
 7/9 A kérdező kommentje:

Az éjféli vonattal megyek, ami 5:15-re van bent.

[link]

Megvan, végre sikerült értelmezni hogy hogy is van ennek a parkolónak a neve..szóval a tvs buszmegállónál szállok le

2015. júl. 10. 02:57
 8/9 anonim válasza:
A 'gara centrala' a vonatallomas. Azt ird be google map utvonaltervezobe.
2015. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Végül stoppal mentem, habár egy kukkot sem értettem a sofőr szavaiból :D Éjjel nem tudtam aludni, féltem hogy szervdonor leszek, de végül nem lett bajom..:D
2015. júl. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!