Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a 33%-os (26 éven aluliakna...

Ha a 33%-os (26 éven aluliaknak szóló) vonatjegyet előre megveszem, akkor az jó egy hónapig minden hétvégére, ha nem ellenőrzi a kalauz, vagy csak 3 napos jegyet kapnék?

Figyelt kérdés

Tehát pl március 10-én megveszem, de csak 14-én utaznék. Mert ez a jegy csak hétvégére jó... Viszont szeretnék 27-én is utazni ugyanoda, és ha előre megveszem a jegyet, az 30 napig érvényes. Persze csak, ha nem írják alá az ellenőrök. :)

Köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 5. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Szólni kell, hogy meddig legyen érvényes. Még a retúrnál is szólni kell, ha nem akarod, hogy csak 3 napra szóljon. Egyébként, ha 30naposat kapsz, akkor az érvényesség végéig természetesen mindig jó mikor jár a 33%os kedvezmény.
2010. márc. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
100km alatt mindenképpen 3 napos lesz, 100km felett pedig mindenképpen 30 napos lesz. Ha nem írják alá se oda, se vissza, akkor fel tudod mégegyszer használni :) Ha odafelé az első úton aláírják, de visszafelé nem, akkor visszafelé még tudsz vele jönni, de odafelé már nem. Ha visszafelé írják alá, akkor odafelé sem tudsz vele mégegyszer menni!
2010. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!