Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MOL Bubi biciklivel szeretnék...

MOL Bubi biciklivel szeretnék elmenni a Corvin sétánytól Pestszentlőrincig és vissza, vagy olyan messzire nem lehet elvinni a bicajt? Van valami határ, hogy milyen távolságig használhatom?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Addig, ahol van dokkolóállomás.

[link]

2015. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Határról nem tudok, ettől függetlenül lehet, viszont az biztos, hogy ilyen sokáig tartó biciklizés egy vagyonba kerül, és nem is kellemes bubin.
2015. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs szabály, hogy meddig viheted, viszont ha 30 percen belül nem rakod vissza egy dokkolóba, akkor elkezd ketyegni az óra. 60 percig 500, 90 percig 1000, 120 percig 1500 Forint a díja, a jegy/bérlet árán felül.
2015. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs határ, de anyagilag nem jársz vele jól, ha messze elhagyod a zónát.
2015. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyan drága a BUBI, hogy ha a bérlet árát és a túlóra után számlázott pénzt összeadod, akkor abból kijön egy saját bicikli.
2015. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elviheted, de túl fogod lépni a 30 percet, és utána túlhasználati díjat számolnak fel. Lehet jobban jársz saját biciklivel, vagy ha csak egyszer akarsz ilyet, akkor szabványos biciklibérléssel.

[link]


#5

"Olyan drága a BUBI, hogy ha a bérlet árát és a túlóra után számlázott pénzt összeadod, akkor abból kijön egy saját bicikli."

Ez rendeltetés szerű használatnál nem igaz. Az éves bérlet 12 000 ft-ba kerül, ha télen nem biciklizel még ennél is olcsóbban kijösz. Én napi szinten használom az indulás óta, és még sosem futottam ki a bérlethez járó 5 000 ft-os keretből, és már évek óta csak halmozódik. (Mostmár 13 000 ft-nyi keretem van túlhasználatra, ennyi túlhasználat még nem kerül nekem semmibe az éves bérlet díján felül). A Bubi arra való, hogy átbiciklizel az egyik gyűjtőállomástól a másikhoz, és ott lerakod. Szóval a tömegközlekedést jól kiegészíti ameddig vannak gyűjtőállomások. (Amúgy évről évre épülnek az új gyűjtőállomások, idén már eléri az ígéretek szerint a kezdeti dupláját a gyűjtőállomások száma). Én 12 000 ft-nál többet költöttem évente a biciklimre, (amíg volt saját), most viszont a szervíz díjakat a BKK állja (meg a szervizelésre sem kell időt pazarolnom.)

2017. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Tehát nekem ingyen lenne egy-két ilyen út. :-)

2017. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!