Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Help! Nyugati pályaudvar -...

Csajos20 kérdése:

Help! Nyugati pályaudvar - MÁV kórház Hogyan jutok el leghamarabb?

Figyelt kérdés

Valaki leírná nekem hogyan jutok el a leghamarabb a Nyugati P.u tól a MÁV kórházba a leghamarabb?? max 15p alatt?

gyalog kb mennyi idő??

fontos,holnap mennék!!



2015. júl. 19. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vetted volna a fáradságot, hogy megnézd a google útvonaltervezőben, akkor láttad volna, hogy a 72-es trolival a Podmaniczky utcától (Zugló vasútállomás irányába) a MÁV kórházig 13 perc az út. Honvéd kórház/Hősök tere megálló.
2015. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen 13 perc? A troli menetideje legfeljebb 5 perc a Nyugati ès a Honvédkórház Podmaniczky utcai tömbje között. Ehhez jön hozzá a gyaloglás és a várakozás, ami aztán konditól és időszaktól függően sojféle lehet.
2015. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván a google menetrend figyelembe veszi az éppen aktuális forgalmi helyzetet is, nem gondolod?? Mellesleg kisétálni a Nyugatiból (cuccokkal), elmenni a Podmaniczky megállóig, megvárni a trolit (mivel nem félpercenként jár), megérkezni...

Azért negyed órát igenis rá kell szánni! Nem az üres úton számított nettó utazási idővel szokás azért kalkulálni, kedves Második...

2015. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kedves elso valaszolo..kicsit finomabban is valaszolhattal volna...dehat :) egyebkent meg a masik ok ez volt amiert nem kerestem az utvonaltervet...hiszen az folyamatosan frissitik

a lenyeg hogy fel 9re van fent a vonatom es legkesobb 9re szeretnek a MÁV korhazban lenni,mert igy is 1 oras kesessel fogok erkezni,amit sikerult lebeszelni az aszisztenssel

tehat akkor csak trolli? vagy mennyek metroval hosok tereig? vagy mit tanacsoltok nekem? legrobidebb

2015. júl. 19. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
"mennyél" trolival...
2015. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak mert nem azt írtam hogy menjek ( mivel ugrál a telefonom billentyűzete) nem kell fikázva adni a választ!

Egyébként meg azt hittem hogy értelmes választ kapok,de hát nem is tudom mire számoltam! Kár volt feltennem a kérdést! De azért én köszönöm! : )))

2015. júl. 19. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már rögtön teljesen értelmes választ kaptál: szállj fel a trolira, és meNJ vele a kórházig.


Ennél többet mégis, mit akarsz? Küldjünk idegenvezetőt?

2015. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én olyat nem mondtam hogy nem volt elég a válasz,vagy épp megfelelő! : )))

csak szebb stílusban is lehetett volna rá reagálni!

Köszi,nem kérek idegen vezetőt, a vicceidet tarsd meg magadnak,kis humorzsák! :)

2015. júl. 19. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

" egyebkent meg a masik ok ez volt amiert nem kerestem az utvonaltervet...hiszen az folyamatosan frissitik "


ez a lényege. hogy folyamatosan friss információk vannak benne.

2015. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!