Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a buszpályaudvarró...

Debrecenben a buszpályaudvarról hogyan jutok el tömegközlekedéssel az Aranybika szállóba?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem nem érdemes busszal menni, mert 1-2 megállóról van szó.

de ha nagyon erőlteted, akkor felszállsz a 25,45,41,19,4,3 számú autóbuszra vagy trolira arra, amelyik a főtér fele megy és leszállsz a csokonai színháznál. onnan meg visszasétálsz a nagytemplom fele. de gyalog szerintem közelebb van.

a buszpályaudvartól kijössz, az a Széchényi utca. és elindulsz felfele, a főtér fele, ott lefordulsz balra és meglátod a nagytemplomot. mellette van ugye nem sokkal az aranybika.

vagy 42es autóbusz is jó, de akkor a csonkatemplomnál szállj le, szintén 2 megállóról beszélünk.

2015. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25y,41y,45y is jó természetesen.

a buszmegállójuk pedig közvetlenül a pályaudvar mellett van. van mellette egy pékség és egy dimensio nevű ruhabolt , meg turi is van ott, szerintem könnyű megtalálni.

2015. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de én tényleg nem vennék ennyi távra buszjegyet, ma pont a bika mellől jöttem el a széchényi végéig, kb 5 perc, max 10 ha lassan mész.
2015. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. júl. 20. 18:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, hanem anyám megy oda, és ő minden áron tömegközlekedéssel akar menni mert nem akar sétálni, pedig én is mondtam neki hogy gyalog egyszerűbb.. :)
2015. júl. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!