Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el legrövidebb...

Hogy jutok el legrövidebb úton Budapesten a Népligeti buszmegállótól az ELTE Pedagógiai-Pszichológiai Karához?

Figyelt kérdés

Budapest, Kazinczy u. 23-27


még sose voltam, tömegközlekedési dolgokat se tudom...


kb. mennyi idő, hol mire kell szállni?


arra gondoltam, bejárok naponta busszal (120 km), de nem tudom, mennyi időt kell arra szánni, hogy eljussak a Népligetből a suliig.


2015. júl. 25. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

www.maps.google.hu


Bő fél óra, lehetőség többféle is van. Legegyszerűbb talán elmenni hármas (kék) metróval a Deák térig, onnan közel van gyalog.

A bejáráshoz sok sikert, elég kemény lesz...

2015. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 120 km busszal? Inkább keress kolit vagy albérletet. Semmire se lesz időd, de egy hónap alatt biztosan rájössz.
2015. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 évig 80 kilométert buszoztam naponta, az a plusz 40 már nem annyira sok :D
2015. júl. 27. 06:09
 4/7 anonim ***** válasza:

A Google Maps-et ajánlom, valamint a BKK honlapját, menetrendjeit, ezt úgy általánosan a budapesti közlekedésbe való belerázódáshoz.

A PPK Kazinczy utcai épülete pár perc séta a 4-6 villamos Wesselényi utcai megállójától, de a Blaha Lujza tértől sincs messzebb sokkal (4-6-os villamos, 2-es metró, rengeteg busz), ahogyan az Astoriától is néhány perces séta a dolog (ott 2-es metró, 47-49-es villamosok, rengeteg busz).

A legegyszerűbb talán az, ha a Népligetnél felszállsz a 3-as metróra, Újpest-központ felé, leszállsz 3 megállóval később a Corvin-negyednél, ahol átszállsz a 4-6-os villamosok bármelyikére, a Széll Kálmán tér irányába, és a Wesselényi utca megállóig utazol. Onnan nincs 5 perc séta. Szóval Népligettől 20-25 perc alatt beérsz.

Egyébként melyik szakra fogsz járni? Csak mert pl. a pszichológia egész más helyen van, nem a Kazinczy utcában.

2015. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ó-ó, akkor nem tudod véletlen, hogy a tanári mesterszakos órák merre vannak? Melyik épület? O.o
2015. júl. 28. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok valószínűleg a Kazinczy utcában (Kazy) lesznek, mivel csak a pszichológia van leválasztva (Izu - Izabella utca 46.), a pedagógia épülete a főépület. :)
2015. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az infókat :)
2015. júl. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!