Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rákospalota-Újpest vasútállomá...

Rákospalota-Újpest vasútállomásról szoktam vonattal utazni. Most vinnék magammal biciklit, melyik tipusú vonatra lehet felvinni?

Figyelt kérdés
Van a régebbi meg az új.Az új vonaton ha jól tudom a legelső kocsira van kitéve ilyen kerékpár matrica.De a régebbire is fellehet vinni?

2015. júl. 31. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Arrafelé jár vagy 4-5 féle vonattípus, de csak az EuroCity kategóriájúakra nem viheted fel korlátozás nélkül a bringádat. Az S70, Z70, G70, S71, G71 jelzésű vonatokra típustól függetlenül felviheted a biciklidet. Az alacsonypadlósokon az egyes motorvonati egységek közepe táján találod a többcélú szakaszt, a többi vonaton leginkább a vonat vagy vonatrész egyik végén.
2015. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hernyónál valamelyik végén van hely neki, Bmx kocsiknál az átalakított kerékpárszállító kocsi igen feltűnően matricás.


Bmx:

[link]


Kerékpárszállító "Bmx": (ebbe most vasútbarátok bele fognak kötni, bocsi :D )

[link]


Ezeknek a lépcsője is elég "sekély", kényelmes felvinni.


Posta Bhv:

[link]

Itt a vezérlőkocsiban. (A mozdonnyal ellentétes rész)


Flirt (új):

Az egység közepe, ahol kétszer két ajtó van, a matricás ajtó az. A WC-vel szembeni részhez támaszd, az övvel kösd oda mert elmozdulhat.

[link]

Itt momentán úgy látom, az első egységnek a második ajtaja "kerékpáros".



Szerintem amúgy bárhova felrakhatod, legrosszabb esetben végigállod vele az utat az ajtóban.

2015. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Na én erre gondoltam

2015. júl. 31. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy mozdony, ezen biztos nem szállíthatsz kerékpárt. :-) Ahogy korábban írták, többféle kerékpárszállító kocsi lehet a vonatban, általában valamelyik végén. Ha pedig egyáltalán nincs kerékpár piktogramos kocsi, akkor az első és az utolsó kocsi peronján szállítható 2-2 kerékpár.
2015. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!