Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecen vasútállomástól,...

Debrecen vasútállomástól, hogyan jutok el az Egyetem térre?

Figyelt kérdés

Még soha nem jártam Debrecenben. A debreceni vasútállomástól szeretnék eljutni az Egyetem tér 1.számhoz. (A Kossuth III kollégiumhoz)

Hogyan juthatok el a leggyorsabban oda?

Azt olvastam, hogy villamossal, de hanyas villamossal és hány megállót kell mennem?



2015. aug. 5. 16:22
 1/2 anonim válasza:

Az 1-es villamosra kell felszállnod.


Vásáry István utca

Szent Anna utca

Városháza

Kossuth-tér

Kálvin-tér

Eötvös utca

Bem- tér

Weszprémi utca

Nagyerdei körút

Aquaticum

Klinikák

Egyetem (Itt kell leszállnod!)

2015. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony ám, az 1-es villamos lesz a barátod. Leszállsz az Egyetem megállónál, a megállóból a főépület felé indulsz (látni fogod, melyik az). A főépület jobb oldalán megy befelé egy utca, ezen mész végig. Van egy elágazás, ahol jobbra lesz egy mellékutcája - na, ez téged nem érdekel, az elvinne hátra, a koli mögé. Mész egyenesen, lesz majd előtted egy híd (az I-es és II-es kolit köti össze), az alatt átmész, majd a térre kiérve balra látod a III-as kolit.
2015. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!