Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ennek a sok menekültnek...

Ennek a sok menekültnek mindnek volt tisztességesen menetjegy és helyjegyük?

Figyelt kérdés

Ük ugyan úgy vettek pótjegyet a railjetre, vagy hogy utaztak ezek ennyien?

Vagy csak úgy fel csődültek és jólvan akiknek meg volt helyjegyük örüljenek hogy felfértek?

Előreláthatólag nekem is utazni kellesz a napokba milyen állapotok várhatóak?

Mert én felrúgom az összeset ha helyemen ülnek majd.



2015. aug. 31. 23:10
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
17%
persze hogyne.szerinted a kalauz végig mer menni a vonaton?ha kaptak is jegyet azt az adófizetők fizetik.
2015. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Jujj de kemény vagy. Felrúgsz egy vagy akár több elcsigázott, fáradt, segítségre szoruló embert - le a kalappal előtted, te emberi nagyság!!!


Jelentős részüknek volt menetjegye, de a tömeg miatt ezt nyilván nem lehetett érdemben ellenőrizni. Megjegyzem a Keletiben a jegypénztár sem tudta tartani az iramot, így azért egészen más megvilágításba kerül a dolog.


Ezen kívül már csak puszta emberségből is támogatni illik a továbbutazásukat. Ők mind egy élhető élet reményében hagyták el szülőföldjüket, ahol már nem volt maradásuk. Hagyjuk őket menni, ne azt pedzegessük, mennyibe kerül mindez és kinek. Ha már a nyugati világ megkavarta a szårt a Közel-Keleten, legalább emelt fővel álljuk a számlát és ne kicsinyeskedjünk holmi 15 eurós vonatjegyeken...

2015. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaj már itt is megjöttek a nagy liberálisok..

A magyar megvan büntetve meg lerakják a vonatról ha nincs jegye. Ez a sok b*zi meg jegy meg minden nélkül csak úgy utazik Németországba.

Ha én most megveszem tisztességesen a helyjegyet jó hogy nem már ő fog ott pöffeszkedni, valós nem?

2015. szept. 1. 10:11
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Holmi 15 eurós jegy? Ember számolj már utána egy kicsit. Ha csak 2000 emberrel számolunk, akkor már kb 9-10 millára jön ki forintban a jegyek ára. Ez csak a jegy. De a mi pénzünkből zabálnak, kapnak szállást, gyógyszert, orvosi vizsgálatot.

Ha én magyarként a saját országomban valamiért megsérülök, akkor 2 éves várólistára kerül a rohadt kórházakban, milliós pénzt fizethetek gyógyszerre.

Minden után legalább 3X fizetek adót.

40ezret fizetek vonatbérletre, de a ülőhely sosincs, légkondi max a lehúzott ablak (ha le lehet), full retkes sz*r az egész, ezek meg ingyen mennek a legjobb IC kocsikkal.

Havonta több százezret adózok az ilyen ingyenélő barmoknak.

Ha én külföldre akarok menni, akkor vízum, meg igazolás kell arról, hogy mekkora összeggel rendelkezem a számlámon, hogy egyáltalán beengedjenek az országba. Ezek meg nyugodtan mehetnek mindenhova, minden ingyenes neki+segélyt is kapnak (pl norvégoknál talán 4-500ezer havonta, ha egyedül van. Gyerekkel meg valami 700ezer.)

Lehetne itt még pár dolgot sorolni, de aki nem látja ezeket, nem fogja fel, hogy mi megy itt annak úgy is mindegy mit írok/írunk.

2015. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Igen, képzeld a bliccelést tiltani kell, a magyar ember részére is.

Csak most ürügy a menekültügy, de a bliccelőknek mindegy, mert máskor az egy perces késést is megjegyzik, vagy bármi más, csakhogy okuk legyen arra, amit csinálnak.



Ja és neked is megsúgom, hogy ez van a szíreknél: [link] ja és még valami: [link]


(ha meg, nagy baj van a menekültek utaztatásával kapcsolatban, akkor a drágalátos politikusaink kérjenek még több pénzt, hogy abból több menekülttáborokat tudjanak létesíteni a határ mentén. Akkor nincs belőle baj, hogy újabb stadionokra költik az adóforintunkat, amire biztosan szüksége van a nemzetnek).

2015. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

2-es

Utazz te velük Németországig egy vonaton.

2015. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
#6 te meg utazz a piros hetesen fél napot.
2015. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Dehogy volt mindegyiknek jegye. Tegnap még dicsekedett is vele a riporternek Münchenben.

A többségnek kiránduló jegye van. Railjetre nemzetközi forgalomban nem kötelező a helyjegy.

Egyébként hova utazol?

2015. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Fel kéne én is üljek akkor a Railjetre jegy nélkül, nem lenne rossz egy németországi kiruccanás. Csak aztán merjen az ellenőr pofázni nekem, hogy nincs jegyem, engem egyből le is raknának a vonatról, ezek meg azt csinálnak amit akarnak, mégg csúnyán nézni sem szabad rájuk. Ezért fizetem a csillagászati adókat ennek az országnak meg az EU-nak...
2015. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Railjetre jegy nélkül? Még a helyi buszjáratra se tudsz...

Több joga van egy "menekültnek", mint egy EU állampolgárnak.

2015. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!