Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a Stadionoktól...

*Glissade* kérdése:

Hogyan jutok el a Stadionoktól a Kossuth Lajos térre, a metró kikerülésével?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 04:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

utvonalterv.hu


bkk.hu - Menetrendek


Így fejből azt mondanám, trolival/trolikkal.

2015. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

75 trolibusz - Dvořák sétány - 70 trolibusz Kossuth Lajos tér (végállomás)

75 trolibusz - Jászai Mari tér - (végállomás) - 2 villamos Kossuth Lajos tér

Mindkét esetben 1 db átszállójegy kell oda. A két trolibusszal, kb. 38, trolibusszal és villamossal kb. 42 perc az út. Feltenném a kérdést: miért kerülnéd a metrót, mert azzal, sokkal hamarabb és olcsóbban (1 db vonaljeggyel) tudod elérni a célodat. Ráadásul a 70-es trolibusz végállomásától, kicsivel többet gyalogolnod.

Remélem nem bliccelni akarsz, mert akkor közlöm veled, hogy a trolibuszon is szoktak ellenőrizni. A Stadionoknál, meg jobb a lejutás a metróhoz, a Jászai Mari téren meg, mozgólépcső van. Ha a nagy tömeggel van a gondod, akkor sem jobb a troli, mert rajta is, sokan utaznak.

2015. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Vagy:

80-80A trolival keletiig, onnan 78 troli Kossuth Lajos térig.

2015. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A Keletinél most balhé van, az sem játszik.

Nem megyek a keletihez!!!


Változott a terv, a Hősök terétől kéne eljutnom a Kossuth térre bicajjal, vagy BKV-val.

Melyiket javasoljátok?

Ötletek?

2015. szept. 3. 15:36
 5/21 A kérdező kommentje:
2-es Nem járok BKV-val, csak akkor szállok fel, ha nem tudok bringával menni (ami nem az én hibám). Igen, ha félig bringával és félig BKV-val megyek, nem fogok jegyet venni. Akkor már inkább velem jön a bicikli!
2015. szept. 3. 15:40
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó már meg van hogyan megyek.
2015. szept. 3. 15:49
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az meg nem a BKK gondja, hogy nem tudsz bringával menni (ironikus, mert ott van a Bubi, amit ugyancsak igénybe tudsz venni, de az sincs ingyen).

Ha bliccelni akarsz, abban nem vagyok partner.

2015. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem járok BKV-val, csak akkor szállok fel, ha nem tudok bringával menni (ami nem az én hibám). Igen, ha félig bringával és félig BKV-val megyek, nem fogok jegyet venni. Akkor már inkább velem jön a bicikli!"


Attól, hogy biciklizel, még nem lesz ingyen a BKVzás.

Akkor ezentúl én se veszek jegyet, mert az úti célom egy részét gyalog teszem meg...


Veled megy a bicikli? Azaz felvinnéd a járműre? Talán Hév-re és Fogaskerekűre viheted fel, amikre nem elég magadnak jegyet venni, hanem a kerékpárnak is kell jegy.

2015. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Vegyen az a BKV-ra jegyet, akinek van pénze rá. 300ft-ból már veszek egy kg kenyeret.
2015. szept. 4. 21:42
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem nincs arra pénzem, hogy utazgassak.
2015. szept. 4. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!