Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül egy BKK jegy...

Mennyibe kerül egy BKK jegy Bp. Keleti pu. és Hegyeshalom között?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 17:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Hegyeshalom már nem része Budapestnek.

Esetleg Máv vagy Volán?

2015. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A BKK a Budapesti Közlekedési Központ rövidítése.


MÁV-START ELVIRA megadja a választ a kérdésedre :-)

2015. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező rossz helyet választott a kérdésének, a kérdés hasonló, minthogy az autópályán sétálgató migránsokat miért nem birságolják meg a rendőrök. Inkább a politika kategóriába kellett volna, ott nagyobb sikere lenne.


Arra céloz, hogy éjszaka 60-70 BKK busszal vitték a Keleti pályaduvartól Hegyeshalomra a migránsokat.

2015. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
És azoknak a buszoknak van érvényes autópálya matricájuk?:D:D
2015. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
2015. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Jajj ne már!

Az egész menekült ügyet, sikerült a leghülyébben megoldani. Határzár helyett, tranzitzónákat kellene létrehozni a szlovén - magyar - román határ mentén, ahonnan a menekültek várhatóak. Onnan meg, oda mennek, az EU-n belül, ahova akarnak. Ha meg, a többségük Németországba akar utazni (vagy egy másik államba), akkor szervezzenek külön vonatot a számukra.

Persze ez csak ez az én meglátásom, lehet, hogy túl bonyolult lenne az egész, mint a mostani helyzet.

2015. szept. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A határzárat, természetesen csak a magyar határra gondoltam, a szerb és a román határra, már nem.

Ja és igen, máshonnan is mentek buszok, nem csak a BKK alvállalkozóitól.

2015. szept. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
(szerb helyett, szlovén lett volna az előző hozzászólásomban).
2015. szept. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Krekonex:

Tehát a Szerbiából "menekülők" (Szerbiából, ahol tudomásom szerint semmilyen háborús cselekmény nem zajlik, ők mégis azt állítják az elől jönnek onnan) esetében figyelmen kívül kellene hagyni az érvényes jogszabályokat?

Akkor ha én is szabadon szeretnék mozogni a te házadba, akkor ezt tehessem meg már én is. Ne zárd be az ajtódat, mert ezzel korlátozod a szabad mozgásomat!

2015. szept. 6. 11:04
 10/26 anonim ***** válasza:
Vágom, hogy menekült ellenes vagy (nem mintha 56'-ban, magyarok egy része hagyta el az országot), de ezek a menekültek Szíriából jönnek - [link]
2015. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!