Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budapest-Esztergom vonalon...

A Budapest-Esztergom vonalon a hétköznap délelőtt 10-kor Pilisvörösvárra érkező de Pest felé közlekedő vonat miért nem olyan mint a többi? Ez miért ez a régi kék piros mozdonnyal?

Figyelt kérdés

9:12-kor indul Esztergomból, 9:59-re van Pilisvörösváron


Miért kell ezen a felújított vonalon visszavezetni ezt a régi vonatot?

és miért nem lehet ez 1 db helyett olyat berakni, mint a többi Desiro?



2015. szept. 5. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nincs belőlük elég? Esetleg tartalék vonat?

Azzal is ellehet jutni A-ból B-be.

2015. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a forgalom újbóli felvétele után csak az északi parti vonalról csoportosítottak át Dezsőket, míg a többi olyan vonalon, ahol a felújítás tetts lehetővé a bevezetésüket, maradt a számuk. Így ez a vonat Hörgővel és posta-Bhv kocsikkal lesz kiadva.
2015. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég vonat, naponta 2 kört megy mozdonyos vonat a vonalon, ennél jobb megoldást sajnos nehéz találni (a ritkítás a reggeli csúcsban rosszabb lenne, szerintem ki lehet ezt bírni).
2015. szept. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég Desiro, most a Lajosmizsei vonalról vették vissza őket. A villamosítás után, már jobb lesz - egyfelől jönnek az új Flirt-ek, a másik meg, velük is, csökkenthetőbb a menetidő. Nem egetrengetően sok időről van szó, de attól még meg lehet érezni.
2015. szept. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon tudlak sajnálni, hogy naponta egy régi vonat jár felétek. Mesélj még kérlek. (Miskolc mellett lakom)
2015. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem, miért hiányolod azokat a tragacsokat. Légkondi általában nem megy rajtuk, és rendes nyitható ablak sincs. Rendszeresen meghibásodnak, és akkor nincs vonat, vagy csak fél vonat van. Amúgy sem olyan eget rengető a kapacitásuk, szerintem többnyire nyomorogni kell rajtuk egy Bhv-s vonathoz képest.
2015. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hiányolom????

félreolvastál valamit

2015. szept. 6. 11:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kell ezen a felújított vonalon visszavezetni ezt a régi vonatot?

és miért nem lehet ez 1 db helyett olyat berakni, mint a többi Desiro?"

Tehát hiányolod a Desirot.

2015. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

miért nem lehet ez 1 db régi helyett berakni olyat, mint a többi modern fejlett Desiro


tehát félreértetted a kérdést

és miért hiányolnék olyat ami régi és szar????

2015. szept. 6. 11:50
 10/16 A kérdező kommentje:

ne kötekedjél velem, csak tudom mit kérdeztem

de azt biztosan, hogy hogyan értettem a kérdést

2015. szept. 6. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!