Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Először utazok bőrönddel...

Először utazok bőrönddel buszon. Ha leszállok szólnom kell a sofőrnek, hogy várja meg amíg kiveszem a bőröndöt a csomagtartóból?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem a kérdést.Milyen busz?Sima helyi járatnàl felviszed magaddal,keresel helyet,magad mellé teszed,hogy másokat ne zavarjon és annyi.
2015. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Távolsági buszoknál pedig elvileg a sofőr nyitja ki a csomagteret és vagy Ő adja ki a csomagot vagy az utas veszi ki.
2015. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször azt szoktam látni, hogy az utas leszáll, kiveszi a csomagját, utána pedig a busz is meg az utas is elszelel.
2015. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Távolsági buszra vonatkozik a kérdés, igen :)
2015. szept. 9. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Tömött kolijáraton ne tudd meg hányszor láttam, hogy nem bírták kivenni a csomagot szerencsétlenek vagy éppen kikapta de már nem bírta lecsukni az ajtót és a sofőr úgy indult el, a többiek csomagja meg ki tudja mit csinált kanyarnál vagy ki tudja hol vette észre a sofőr, hogy nyitva van. Akinek ott maradt a bőröndje, mert nem bírta kivenni nem tudom mikorra vagy hogy kapta vissza. Szóval nem bíznék meg vakon egyik sofőrben sem ezek után. Inkább szólj neki azzal semmit nem veszítesz.
2015. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szabály szerint a búszvezető lekell szálljon és a csomagodat odaadja a csomagjegyed alapján,amit akkor adott,amikor felültél és a csomagodat a csomagtérbe elhelyeztétek.Ha nem így történik akkor a búszvezető hanyag munkavégzésért feljelenthető,sőt felel,ha netán eltűnnek csomagok.A búszsofőrök általában látják,hogy melyik utas jóindulatú és ahoz nem száll le,bízik benne,másképp leszáll vagy nagyon figyeli a tükröt.Általában a lusta,rosszindulatú utasok ugratják a búszsofőrt.Elképzelni is nehéz,hogy Bp-Nagyatád útvonalon minden megállónál,minden utasnak kezeld a csomagját.
2015. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kislányomnak New Yorkban kiesett a csomagja a buszból, amikor a reptérre ment és egész éves kiküldetésének a munkája odaveszett!
2015. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!