Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mávnál lehet retúrjegyet...

Mávnál lehet retúrjegyet venni vagy csak úgy ha megveszem külön az oda és külön a vissza jegyet egyszerre? Ilyenkor olcsóbb az utazás?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni, de nem olcsóbb. Akkor érdemes, ha nagy valószínűséggel fel is használod, s főleg visszafelé kevés időd lesz jegyet venni.
2015. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem rémlik, hogy olcsóbb lenne, csak hogy valami időkorlát van visszautazni
2015. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olcsóbb és 100 km alatt nincs is retúrjegy már egy ideje. Én max akkor veszek, ha kevés időm van visszaút előtt jegyet venni.
2015. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem olcsóbb.


Szerintem viszont mindenképp megéri a visszajegyet is megvenni, ha biztos, hogy vonattal és aznap mész.


Visszafele így nem kell a pénzt számolgatni (ha mondjuk készpénz van nálad, kirándulsz és nem mindegy, hány sör és szendvics fér bele), az idővel is rugalmasabban lehet gazdálkodni.

Egyébként sok csatlakozás szoros szerintem.

Legutóbb késett a busz a vasúti sorompó miatt, a vonat viszont, amire szálltam, nem. Így lett volna 3 percem jegyet venni... Pár hónapja kisvonat késett, lett volna 5 perc jegyet venni, úgy, hogy a pénztár az állomás másik végében van.

2015. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet venni, olcsóbbnak nem olcsóbb.

Ha pénztárnál veszed a jegyet, akkor visszafele nem kell sorban állni. (Idő pénz.:) )

Internetes vásárlás, otthoni nyomtatás esetén, kevesebb papír és tinta fogy. :D

2015. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Retúrjegy, mint olyan, már nincs. Kérhetsz retúrjegyet, de automatikusan külön kapsz egy jegyet oda, egyet vissza. Nem olcsóbb.
2015. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:

De, van. 100 km felett.

2015. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!