Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet tenni, ha egy két...

Mit lehet tenni, ha egy két órás buszos út alatt (egy menetrend szerinti járat) pisálnom kell?

Figyelt kérdés
Mert ugye wc nincs, a sofőr biztos nem fog megállni mert akkor meg késve ér a további megállókba, mit lehet tenni olyankor?
2015. szept. 19. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél patikába felnőttpelenkát és olyan ruházatot vegyél fel, pl. szoknya, ami jól elrejti a pelenkát.Lehet, hogy vicces, de ha nem akarsz bepisilni, akkor ez a megoldás téged is megnyugtatna.Sok pénztáros is ilyen problémákkal küzd.
2015. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem két óra hosszát ki lehet bírni pisilés nélkül.:)

Előtte ne igyál, az út alatt ne igyál, max. hagy nagyon szomjas vagy, akkor 1-2 kortyot, akkor eleve nem túl valószínű, hogy pisilni kell.

2015. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én ha tudom, hogy sokáig nem leszek mosdó közelében, akkor pár kortynál többet nem iszok. Két órát így simán ki lehet bírni, sőt, többet is.
2015. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én éveken át napi 1,5 órát buszoztam, ami a reggeli időszakban a forgalmi dugó miatt sokszor volt több mint 2 óra is. Mindig kibírtam, szóval nem kell aggódni.
2015. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nagy gáz van, akkor adsz egy ötszázast a sofőrnek, az megáll amíg leszállsz, aztán továbbmegy, te meg kényelmesen kihugyozod magad...azzal nem lehet kapkodni...aztán elballagsz a következő megállóig, vagy stopplsz..


ezt úgy hívják, hogy tandíj...

Ha nincs egy vasad sem, akkor is megáll, de legközelebb nem köszön..

mert a pénz beszél, a kutyus meg...


nem te leszel az első, aki így járt..és nem is az utolsó..

2015. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Indulás előtt elintézed. Ha nem bírod ki akkor sem, utazz vonattal, vagy használj pelenkát. Egy busz nem fog 1 ember miatt félrevonulni. Távolsági járatoknál pedig van pihenő.
2015. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe vagyok én is, de én majd 4 órát buszozok bár mostanában átszoktam a vonatra éppen emiatt.

Általában egy egész napot kibírok nem hogy 4 órát, de ott egyszerűen bebeszélem magamnak hogy úristen nincs wc mi lesz ha mennem kell és már is pisilnem kell pedig amúgy nem is kéne.

Amerre járok hónapok óta építik az utat és hiába van 10perc pihenő ezt a késés miatt nem várja meg. Pont a múltkor neki is kellet így megoldottuk gyorsba. Oda mentem hozzá hogy nincs mit tenni muszáj menni és megvár-e mondta hogy nem kell sietné még ő is megy:D

2015. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 1 egész napot kibírok úgy, hogy nagyon kell pisilni és visszatartom.


Amúgy mihez kezdenétek, ha egy autópályán kellene vezetnetek ahol mondjuk 20 km-ként van kijárat? Minden lehajtónál kimennétek a slozi miatt?

2015. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De tényleg nem egyformák az emberek ilyen szempotból.Szerintem meg kevés wc van Magyarországon, ami van is, tartják a markukat használati díjért.Nagyon sok ember az út mentén végzi a kisdolgát és az szerintem alég gusztustalan.
2015. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két órát alapvetően ki lehet bírni, ha előtte elmèsz mosdóra. Ha ez nem opció, inkább bontsd több szakaszra az utazást és akkor nincs gond. (Magyarországon sűrű a buszhálózat, többnyire fel tudod bontani kisrbb szaksszokra az utazásokat.)
2015. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!