Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire biztonságos mostanába...

Mennyire biztonságos mostanában a Keletiből Sátoraljaújhelyre vonatozni?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, jövő héten látogatok haza. Nem nagyon követem az otthoni híreket, de itt kint is megy ez a menekülttéma. Mennyire gáz jelenleg a Keleti környéke? Fiatal, kis termetű lányként kell félnem, hogy bajom eshet, kirabolnak stb? Egyedül fogok utazni.
2015. szept. 27. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Sokan utaznak még most is Sátoraljaújhelyből a Keletibe (én a vonal másik végén szoktam jönni-menni) és nem csak fekete öves karatebajnokok. Tehát egyszerű, hétköznapi ember számára is vállalható az út, nem kell hozzá a Navy SEAL kiképzése és felszerelése.
2015. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A menekültválság budapesti csúcspontja idején sem volt veszélyesebb vonatozni, mint máskor. A menekültek nem kannibálok, nem áldoznak embert és a szexuális bűncselekmények gyakorisága sem tér el lényegesen köreikben a magyar átlaghoz képest. Szóval ne parázz rá.
2015. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell izglni, a Keletiben nyugalom van. A kolléganőm, aki naponta utazik Sülysápra a legnagyobb gáz idején is csak egyszer nem tudott hazamenni. Akkor sem a menekültekkel, hanem a magyar-román meccs focihuligánjaival volt gond és akkor a metró sem állt meg a Keletinél
2015. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A menekültek a legkisebb gond, főleg hogy ki vannak onnan paterolva már...
2015. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább a Miskolc-Sátoraljaújhely szakasz utazóközönségétől félnék, a menekültek már nincsenek itt, de eddig se bántottak senkit.
2015. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!