Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan kell metrózni? Hol és...

Hogyan kell metrózni? Hol és milyen jegyet kell venni?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok még nem metróztam soha. Hol lehet rá jegyet venni? Egy munka miatt jöttem Pestre és azt javasolták jegytömböt vegyek. Elöre is köszi
2015. okt. 4. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy milyen jegyet érdemes venned, annak nézz utána a bkk.hu-n, és számold ki, melyikkel jársz legjobban! Előre meg kell venni a jegyet, amit a mozgólépcső előtti jegykezelőbe kell bedugni, hogy lebélyegezze. Bérletet, napi- vagy hetijegyet nem kell kezelni, csak felmutatni az ellenőröknek, amikor lemész. Igazából lefelé menet teszkós blokktól zsebkendőig bármit elfogadnak, de metróban nem ajánlatos bliccelni, mert felfelé menet is lehetnek ellenőrök, és ők meg is nézik, hogy mit mutatsz. A mozgólépcsőn leérve ki lesz írva, melyik peronra kell menned.
2015. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!