Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan, milyen helyi járatokka...

Hogyan, milyen helyi járatokkal tudok eljutni Győrben az egyetemtől a Dechatlonhoz?

Figyelt kérdés

Aki ismerős Győrben, el tudná magyarázni, hogy melyik busszal tudok eljutni oda, ha át kell szállni, akkor hol és hányszor, stb?

Vagy jobban megérné, ha taxit hívnék?


Előre is köszi.



2015. okt. 4. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik útvonalkereső megmondja. De a taxi meg elvisz.
2015. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal indítottam, hogy útvonaltervezőt használtam, de nem tudta megtervezni. Arra pedig valahogy rájöttem, hogy a "taxi elvisz", pénz szempontjából nem mindegy a dolog. Mert ha a taxi elvisz x összegért, és busszal 8-szor át kell szállni, a fxom nem fog venni annyi jegyet, inkább taxizok.
2015. okt. 4. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van, de talán a legsűrűbben ez a jó:

6, 9, 11, 11A, 19 buszokkal a Révai Miklós utcáig (ill. annak közelébe), majd az 1, 21, 21B, 22, 22B, 22Y buszokkal Ménfőcsanak felé. De a vasútállomástól is jók a 32, 34, 36 buszok.

2015. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!