Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a következménye, ha valaki...

Mi a következménye, ha valaki a fuvar után fizetés nélkül kiugrik a taxiból és elfut?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Körbeállja a többi taxis, amíg odaérnek a rendőrök. Vagy csak simán elkapják a rendőrök. Utána bíróság, tárgyalás, ítélet, priusz, még ha nem is túl súlyos.
2015. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki és megtudod. A taxisok összetartanak, egy ilyen eset után nyugodtan kezdhet félni ha bármilyen taxit látsz. Feltételezve, hogy sikerült elfutnod, nem egy másik taxiba botlottál már az aluljáró túlsó végén
2015. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Én ezt csak elméleti síkon kérdeztem, nem utazok taxival két okból: nincs rá igényem, és pénzem se.
2015. okt. 15. 19:15
 5/7 A kérdező kommentje:
BKK-ra van bérletem, nem fogok bliccelni, 3450 Ft igazán nem nagy összeg.
2015. okt. 15. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ki se tudnál szállni a kocsiból. :D

Ha mégis, Döméék megtalálnak. :d

2015. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha tegyük fel eltudsz szaladni, akkor nemsok minden fog történni, pláne ha sötét van. Minden bizonnyal a kollégáinak fog adni egy személyleírást, és figyelni fognak, de kicsi az esélye hogy megtaláljon valakit, a rendőrök meg kb sz*rnak az ilyesmire, nincs mit csináljanak.

Egyébként még régebben hallottam ilyen történetet, hogy valaki beült egy taxiba, előre szólt hogy nincs pénze, de mikor hazaérnek, akkor bemegy, és hozza a pénzt. A taxis beleegyezett (hosszú út volt, sok pénzt kapott volna). Nos, emberünk jóval odébb vitette magát, mint ahol lakott. Kiszállt a taxiból, és aztán uzsgyi, valami kis sikátoron keresztül felszívódott. Ennyi volt. Minden bizonnyal manapság már a taxis el sem indulna, ha szólnál hogy nincs nálad pénz.

2015. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!