Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Délitől hogy lehet eljutni...

A Délitől hogy lehet eljutni a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumig? (Keleti Károly utca/Margit körút)

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 21:30
 1/9 anonim válasza:
Pl. Felszállsz a Déliben a 2-es Metróra és mész 2 megállót a Batthyány térig. Ott felszállsz a 11-es buszra, az bemegy a Keleti K. Utcába. Ott leszállsz, és onnan azt hiszem az utcában "fölfelé" gyalogolni kell az iskoláig.
2015. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vagy 61-es villamossal mész egy megállót Széll Kálmán térig. Ott átszállsz a 4-6 villamosra és mész azt hiszem 2 megállót a Mechvart ligetig, vagy mi az. Az gyakorlatilag a Keleti Károly utca eleje (vagy vége), ugyanúgy mintha busszal mentél volna a másik irányból.
2015. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Szerintem a második verziót fogadom meg, egyszerűbb.

Azt még esetleg nem tudjátok, hogy ez mennyi idő kb.? (A második.)

2015. okt. 25. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gyalog a leggyorsabb, nem tudom mennyire van feltúrva még a Széll Kálmán tér.

[link]

2015. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem kb. 10 perc + kb. 5 perc gyaloglás az iskola utcájában
2015. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem most mennék, hanem jóval később, de köszi a válaszokat. :)
2015. okt. 25. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Amíg le van zárva a villamos alagútja a Moszkván, ne a 6!-es plusz 4-6-os verziót válaszd, mert kényelmetlen lépcsőzős az átszállás. Inkább metrózz egy megállót a tèrig és úgy szállj át a 4-es vagy 6-os villamosra.
2015. okt. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha jóval később mész, akkor már közvetlen járattal is utazhatsz majd, a budai fonódó hálózatán. (A számozást még nem tudom, talán 17 vagy 61)
2015. okt. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kincsesne válasza:
gyalog. nincs olyan messze...
2015. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!