Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik távolsági busz vonalon...

Killer_man kérdése:

Melyik távolsági busz vonalon tudok Ikarus 250 típusú autóbusszal utazni? (80-200 km ideális)

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta szeretném újraélni a gyerekkori feelinget amikor még Veszprémből Győrbe a reggeli busz mindig egy ütött kopott 250-es volt. Nagyon szerettem a hangját és hiányzik is :)

2015. nov. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy' ritkán Kecskemétről indul 250-es távolságiba, illetve Egerből van minimális esélyed kifogni az egyetlen megmaradt példányukat. Ezenkívül hirtelen nem is rémlik, hogy lenne több 250-es közforgalomban.
2015. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gondolom akkor pótolni mennek csak nem? Nem menetrend szerint mennek.
2015. nov. 5. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Menetrend szerint nem mennek már idehaza. De Ukrajnában még elég jó eséllyel foghatsz ki 250-est távolsági járatokon. És nem kell ehhez Kárpàtaljánál messzebb menned.
2015. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, jobban megnéztem a listámat, és mint kiderült, rosszul emlékeztem, hiszen van még pár másik 250-es a volt Volánoknál. Ezek mindegyike viszont vagy tartalék, vagy rövidke helyközi járatokon jár, szóval vagy így, vagy úgy, de sajnos szinte lehetetlen kifogni őket. :/
2015. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem tudom, mennyire mennek még, de a legtöbb az az ex-Kunság Volánnak volt/van. Kecskeméten is fellelhetőek, de én például tavaly nyáron Szeged-Kiskunhalas vonalon mentem az egyikkel. én úgy gondolom, vannak még forgalomban.
2015. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!