Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rákospalota-Újpesttől hogy...

Rákospalota-Újpesttől hogy jutok el villamossal Újpest-Központig?

Figyelt kérdés
Olyan útvonal kellene, ami totál bevisz a végállomásig, mint például ahogy Nyugatitól a 3-as metró is. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 15. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Villamossal egyelőre sehogy, tart a pályafelújítás. De a 12 14-es buszok bevisznek Újpest-Központba.
2015. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előreláthatólag egy hónapon belül befejeződnek a munkálatok? Na nem mintha nem lenne ugyanaz busszal vagy villamossal, csak azért kérdem, hogy képben legyek.:)
2015. nov. 15. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Vonat nem johet szoba? Az pont elvinne a Nyugatiig.
2015. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 10 deka farhát ***** válasza:
Vagy a 121-es busz Újpest-Városkapuig, feltéve, hogy a metróra szeretnél átszállni :)
2015. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint a metrózást szerettem volna elkerülni.:) Mert Nyugatiból az M3-nak Újpest-Központ a végállomása, tudnék azzal is menni, de valószínűleg a 12-14-el megyek majd akkor Rákospalotától, köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 29. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Most nem értelek - ott a vonat, ha a Nyugati p.u. - Rákospalota-Újpest között mész.

Mi másról lehet még szó? A villamos csak a Lehet térig visz be, onnan gyalogolnod kell a Nyugatiig.

2015. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát.. Nyugatitól tudnék menni a 3-as metróval, vagy pedig bemegyek Rákospalota-Újpestig vonattal és onnan tudok menni villamossal Újpest-Központig. Csak nem tudtam hogy rögtön ott tesz le, vagy előtte valahol és még gyalogolnom kell e.. De a villamosnak is van Újpest-Központ megállója, tehát elmegy addig, nekem ez volt a lényeg.:)
2015. dec. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!