Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK éves bérletet kérnék a...

BKK éves bérletet kérnék a cégemtől cafetérián belül. Erősítsetek meg abban, hogy 103. 000 Ft (most) és hogy ekkora összeget egyszerre egy hónapban kifizetnének nekem!?

Figyelt kérdés
A kedvezményes éves Budapest-bérlet (Csúszó érvényességű vagy naptári éves) nem vagyok benne biztos h rám is vonatkozik.

2015. nov. 15. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk havonta szoktak bérletet osztani azoknak, akik kérték, nem évest adnak.
2015. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2015. nov. 15. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kapod meg az osszeget. A berletet kapod meg, esetleg utolagos elszamolassal, az AFA-s szamla elleneben megkapod a penzt. Ja igen, es ha ceges szamlat kersz, kb. 10%-kal dragabb a berlet, mintha nem kernel szamlat, csak szolok.
2015. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

114600 Ft, mivel nem természetes személy a vevő. (Hiszen a céged fizeti.) Te vagy a bérletet kapod meg a cégtől, vagy magad veszed meg és áfás számlát kérsz a céged nevére és utólag számolsz el a céggel. De ezt mindenképp tisztázd előre.


Én nem szoktam ezt az opciót választani, mert 10%-kal drágább, mint magamnak megvenni 103 000 Ft-ért és adókedvezmény sincs rá.

2015. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adókedvezmény az van rá, csak több más tétellel együtt van a plafon. Én sem ezt fogom jövőre választani a 10%-al magasabb ár miatt.
2015. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!