Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a bevezetett...

Mi a véleményetek a bevezetett BKK jegyautomatákról?

Figyelt kérdés

Én mióta vannak küzdök velük.

Hol nem fogadja el a pénzt, hol a számlázáshoz a lapot.

Sor van az emberek idegesek. Többször nem nagyon lehet próbálkozni.

Ilyenkor lesétálok a köv. automatához, vagy keresek egy pénztárat, ami viszont nagyon ritka. És még nagyobb sor van.



2015. nov. 19. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem királyak.


Kártyával mindig tudtam eddig fizetni, gyorsan működik, és nem b..ssza fel az agyam a pénztáros unott képe meg hozzáállása az utasokhoz. Sor is inkább a nagyobb csomópontokban hónap elején van, amúgy meg max 1-2 ember ha van előttem.


De így vagyok a MÁV automatáival is, ott is mindig áll a sor a Pénztárnál, én meg 2 perc alatt letudom a vásárlást az automatából.


Én mondjuk alapból eléggé antiszociális vagyok, és utálom az ilyen vevő-eladó helyzeteket, így ilyen szempontból is örülök az automatáknak.

2015. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyermekem, s már régen voltam diák. De azért el tudom képzelni, hogy a szünetek meghatározhatják a vásárlás időpontját.

Dolgozóként én vagy húsz éve nem álltam sorban sem pénztárnál, sem gépnél. Pontosabban azóta, amióta a havi bérletek nem 1-től következő hó 5-ig érvényesek.

Automatával egyetlen alkalommal volt gondom, mert központi hiba miatt nem fogadta el egyik sem a bankkártyát.

Egyébként szerintem korrekt módon működnek. Bármiféle jegyet és bérletet meg lehet venni, nyugtát mindenképpen ad, számlát lehet kérni, s fizetési módok is kielégítőek.

Annak, akinek semmi érzéke sincs a műszaki dolgok iránt, nyilván bonyolult lehet, de azért nem egy ördöngösség.

2015. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon pozitív a véleményem. Egyetlen egyszer båszott ki velem, amikor nem működött a POS-terminál Ráckevén és úgy kellett összecsöveznem emiatt az aprót a jegyre. (Még váltani se tudtam sehol vasárnap este.)


De rengeteg helyen ott van, nem kell vele vitatkozni, elfogadja a kártyát (alapvetően), minden kapható belőle. És eddig nekem megbízhatóan működtek.

2015. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én szeretem, gyorsak. Kivéve, amikor már agyon van bökdösve, és már nem olyan érzékeny a képernyő, olyankor elég sokat kell nyomdosni, hogy működjön.
2015. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, amióta megjelentek, ha tehetem csak azokból veszek jegyet/bérletet. Általában gyorsabb is mint a pénztár, mert több van belőle. E gy negatív tapasztalatom van velük, egyszer Aquincumon akartam bérletet venni, egy automata volt csak, ki volt írva, hogy készpénzes rész nem megy, de bankkártyával se tudtam fizetni, így bliccelnem kellett.
2015. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én imádom, 5 percre tőlem van egy, eddig mindig be kellett menni belvárosba jegyért. Bankkártyával fizetek, azzal sose volt gond.
2015. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom csak nekem van vele gondom.

Bár amikor sorban álltam mindenki szentségelt.


1. Bankjegyet nem fogadott el. Nyugati aluljáró.

2. QR-kódot nem fogadta el.

3. Következő automatánál úgyszintén.


Akkor azért pipa vagyok amikor időre megyek és ezért kell sétáljak. :/

2015. nov. 20. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Jók lennének, ha karban is tartanák őket, de ez a BKV-nál ismeretlen fogalom. Igaz, mostanában ritkán járok Pesten, de a Keletinél eddig 3 próbálkozásból egyszer sikerült jegyet vennem automatából.
2015. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, gyors, kényelmes, nem kell a paraszt pénztárosokkal találkozni. Viszont általában kiszámolt pénzt viszek és a 3500 forintból (többnyire ezres, kétezres, ötszázas) valamelyik bankjegyet nem hajlandó elfogadni. Ilyenkor meg mehetek be az ügyfélszolgálatra, kiállni a sort, és csak aztán az utamra.
2015. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!