Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dunavarsány! Hajnali fél...

Dunavarsány! Hajnali fél 5-kor Erőspusztáról (Ipari Park területe) hogyan jutok el a vonatállomásig vagy valamilyen buszállomásig úgy, hogy hajnali 5-fél 6 körül már Köbánya Kispesten legyek? És nincs autóm. Ugye sehogy?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A választ nem tudom,de ott a mézüzemnél már voltam.
2015. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fél 5-kor indulsz Erőspusztáról, akkor fél 5-re tuti nem érsz még Dunavarsányba sem. Viszont még a 6 órás érkezés Kökire is olyan, hogy kocsival is necces lenne.


Erőspusztáról az első busz 7:00 órakor indul, csak munkanapokon, Alsódélegyháza felé.


Erőspuszta, bejárati úttól már 4:12 4:42 5:12 5:42 6:12 órakor mennek buszok Népligetre munkanapokon, ezek közül a 4:42-es és a 6:12-es minden nap közlekedik. Menetidejük 45 perc. Onnan még az M3-as metróval kell utaznod, nettó 7 percet. Plusz be- és kilépés, jegyváltás, várakozás, utóbbi akár 10 perc is lehet hajnalban (főleg hétvégén később sűrűsödik csak az ütem). Kifelé, Délegyháza felé 5:48 órakor van busz, sokat nem érsz vele.


Szigethalom, autógyári elágazástól munkanapokon 4:48 5:08 5:28 5:52 6:12 órakor mennek buszok Népligetbe. A 4:48-as naponta közlekedik. Menetidő ugyanúgy 40-45 perc.

2015. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, félreolvastam a kérdést, 4:30-kor indulsz és 5-5:30 körül sreretnél odaérni.


Szóval csak a tiszta menetidő lenne kb. 10-15 perc séta, 45 perc busz, 8 perc metró. Plusz átszállás, jegyváltás, várakozás. Nem fér bele.

2015. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!