Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dec.31-én milyen nap szerint...

Dec.31-én milyen nap szerint közlekednek a buszok, ill. vonatok? Munkanap lesz a 31-e?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2015. december 31-e munkanap lesz, egyben tanítási szünetes nap is.


A MÁV tervezetének (2015. december 13-ától érvényes) menetrendi naptára szerint 2015. december 31-én pénteki napi menetrend szerint közlekednek a vonatok. (Így volt 2014. december 31-én is.)

Arra figyelni kell, hogy az új menetrend szerint, több vonat megszűnik, illetve, változik a jelenlegihez képest.


A VOLÁN-nál nemigen lehet egyértelműen megjósolni.

2014-ben, a központi menetrend alapján a hét utolsó tanítási szünetes munkanapja szerint jártak. Azonban, ezévben, minden ünnep körül, a központi naptártól is, és egymástól is, eltérő napi menetrend szerint közlekedtették a régiós Közlekedési Központok a járataikat.

Várható, hogy december 31-én is így lesz.

Erről - mikortól megjelentetik, - az egyes Közlekedési Központok honlapjainak hirdetéseiből lehet tájékozódni. (Feltűnő helyen, a főoldalukon szokták közölni.)

Honlapjaik:

DAKK Dél-Alföldi [link]

DDKK Dél-Dunántúli [link]

EMKK Észak-Magyarországi [link]

ENYKK Északnyugat-Magyarországi [link]

KMKK Középkelet-Magyarországi [link]

KNYKK Középnyugat-Magyarországi [link]

VOLÁNBUSZ (Bp.) [link]

2015. nov. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A volánét itt lehet ellenőrizni: [link]
2015. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A #2/ (08:02) válaszban linkelt csak az egyik régiós társaság (VOLÁNBUSZ) naptára. És, egyelőre, csak 2015. december 12-ig tartó időszaké.
2015. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanszünetes munkanapi menetrend szokott lenni minden társaságnál, de év végi korlátozásokkal mind a helyközi, mind a helyi közlekedésben. Szóval érdemes tételesen ellenőrizni, hogy a járatod közlekedik-e december 31-én. És persze mielőtt bármit tervezel, várd meg az új menetrendet!
2015. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, tekerj kicsit még lejjebb, és láthatod egész 2016-ig.

És igen, mint írtam, ez a volánbuszé. A többit nem tudom, de ha ennyit tudok, miért ne osszam meg?

2015. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!