Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az intercity vonatban van...

Az intercity vonatban van világítás sötétben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 21:05
 1/8 anonim válasza:
Persze. Még konnektor is van. Meg wifi. Már túlzás.
2015. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van. Sőt, általában a személy- és gyorsvonatokon is.
2015. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden hazai személyszállító vonatban kell lennie világításnak és többnyire működik is. Az IC vonatokon nyilván jobban oda is figyelnek erre.
2015. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nincsen. Általában egy kacsával és hat tyúkkal kell osztoznod a lócán is amire helyjegyet váltasz.
2015. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Michail Mendoza válasza:
Nem tulzás.Ezt ellensulyozza az,hogy a kocsik 98 %-ban csak két konnektor van,hogy mire veló,nem tudom mert ott a tábla mellette,hogy laptophoz nem alkalmazható.Egyszer viszont utaztam egy olyan kocsiban,ahol minden utasnak külön konnektora volt,de a wifin keresztül még az e-mail-emet sem tudtam megnézni.
2015. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt ellensulyozza az,hogy a kocsik 98 %-ban csak két konnektor van,hogy mire veló,nem tudom mert ott a tábla mellette,hogy laptophoz nem alkalmazható"

Az a két konnektor a takarítógépekhez való. A Bp kocsikon van ilyen, mikor ezek készültek, még nem volt ott mindenkinek a táskájában a laptop, a zsebében meg az okostelefon, ezért nem volt fontos, hogy minden ülésnél legyen konnektor.

Ez a kettő is a takarításhoz van. Felviszi a takarítószemélyzet a gépet a kocsiba, bedugja és gyorsan végig tudja vele suhintani a csillámpadlót. Viszont ezek a konnektorok nem feszültségstabilizáltak, a fűtési fővezetékről kapják az áramot. Álló helyzetben, villamos fűtőgépről meghajtva nincs gond, hozzák a 220-at szépen, de menet közben egy fázishatárnál elég csúnya feszültségcsúcsokat produkálnak. A laptop adapterét ez simán kivágja, aztán meg joggal reklamál az utas. Így viszont ott a matrica, hogy nem kellene a laptopot beledugni.

2015. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha lenne, nem lenne sötét :D
2015. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az InterCity-ken napszaktól függetlenül működtetni kell az utastéri világítást, szóval éjjel-nappal világít.
2015. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!