Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Déli pályaudvarból hogy...

Déli pályaudvarból hogy juthatok el a nagytétényi útig (Tropicarium)?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnénk meglátogatni a helyet a párommal de nem nagyon vagyunk járatosak Bp-n és úgy gondoltam úgy jobb ha olyasvalakitől kérdezem meg aki jártas a témában. A válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

2015. dec. 25. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vonattal a legegyszerűbb.
2015. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Tropicariumot Budapest-Déliből az S40, S42 jelzésű vonatokkal érhetitek el. Budatétény megállóhelyen kell leszállni.


Viszont nekem gyanús, hogy eleve vonattal érkeznétek valahonnan a Délibe. Nos, felesleges odáig utaznotok.


Ha a hegyeshalmi vonalról érkeztek, Kelenföldön szálljatok át az S40, S42 vagy G43-as vonatra.


Ha a nagykanizsai oldalból jöttök, a G43-as megáll Budatétényben.


Ha a pécsi vonalról érkeztek, az S40, S42 is megáll ott.

2015. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy említettem nem igazán vagyunk ismertek Budapest környékén viszont Siófokról szeretnénk felutazni és úgy tudom hogy az a délibe visz az igazat megvallva eléggé összezavart ez a rendszer hogy most mi miként van :\
2015. dec. 27. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Siófokról a legegyszerűbb, leggyorsabb, legolcsóbb, ha Siófok -> Kőbánya-Kispest viszonylatú személyvonattal (G43-as) mentek Budatétényig. A részleteket nézd meg az Elvirán!
2015. dec. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem csak ismertek, hanem ismerősök sem vagytok Budapest környékén. :-)

Amúgy jól tudod, alapesetben a Délibe járnak a vonatok Siófokról, azonban január 28-ig a székesfehérvári állomás átépítése miatt a korábban említett G43-as személyvonatok egészen Siófokig/-tól közlekednek Kőbánya Kispestig, ami nektek pont jól jön, mert így átszállás nélkül tudtok Budatétényig utazni, aholis a Campona (Tropicarium) van.

Ha január 28-a után akartok menni, akkor kicsit bonyolultabb, de nem sokkal: Székesfehérváron vagy Kelenföldön kell szállnotok a G43-asra. Az utóbbi átszállást javaslom, mert csak 25 Ft-tal drágább úgy a jegy, de 11 perccel hamarabb vagytok ott. A részleteket meg tudod nézni a már többünk által is ajánlott [link] oldalon, induló állomásnak beírod, hogy Siófok, célállomásnak, hogy Budatétény, beállítod a dátumot, és mazsolázol a találatok között.

2015. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!