Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamos és a 103-as...

Az 1-es villamos és a 103-as busz mindig össze van hangolva? Tehát ha az 1-es megérkezik az Etele út / Fehérvári úthoz, szinte egyből indul is a 103-as Kelenföld vasútállomás felé?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem...
2015. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De. Menetrend szerint csatlakoznak egymáshoz. A gyakorlatban meg ahogyan sikerül.
2015. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyakorlatra mondtam, hogy nem, mert ráfáztam már.
2015. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyakorlatban vegyes a helyzet.


Kelenföld felől indulva általában 2-4 perc van a következő 1-es indulása előtt, vagy lekésem, és napszaktól függően 4-5 perc vagy akár 10 perc a következő. Azt, hogy pont elérem, ebből az irányból nem tapasztaltam még. A másik irányból meg általában akkor jön a 103, amikor beérkezik az 1-es, ami azt jelenti, hogy van hogy rohannom kell, van hogy kényelmesen, de eddig majdnem mindig elértem és várni sem kellett. Hozzáteszem, abból az irányból Hengermalom útnál érdemes átszállni, hiszen úgy csak egy lámpás zebra, míg Etele út/Fehérvári út megállónál kettő.

2016. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!