Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem lehet a vonaljegy...

Miért nem lehet a vonaljegy mindkét oldalát használni? 350 forint lenne kettő lyukasztás, át lehetne vele szállni, vagy haza is menni!

Figyelt kérdés
Fele annyi jegy szemét termelődne.
2016. jan. 1. 04:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Vagy lemondani az internetet, a kábeltévét, a mobilnetet, és egy csomó fasságot, meg nem kell minden másnap a mekiben kajálni.


Bírom ezt a nyomorgunk dumát. Tudod mit? Add el a gerincedet. Arra úgysem nagyon van szükséged, ahogy így elnézlek.

2016. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Nem én fizetem és nem én döntök sem az internet, sem a telefon mellett!

Anyukámnak olyan munkája van, ahova kell mindkettő. Iletve az iskolában a vizsga tételeket, a kidolgozott anyagokat, a házi feladatokat van, hogy interneten keresztül csinálom.

Könyvtár nincs a közelben!


Mekiben életemben 2x jártam. Ebből a 4000ft-ból, étel alapanyagot veszek, tésztát, krumplit, rízst és megfözőm otthon. A hugaimmal együtt megesszük. Egy kakaós csiga kb. havonta egyszer fér bele.

Ha ezt én elkölteném bkv-ra nem tudnék főzni a hugaimnak!

2016. jan. 1. 17:33
 23/38 anonim ***** válasza:
Figyu, nem vagytok véletlenül jogosultak kiemelt családi pótlékra? Mert akkor ingyen volna a helyi közlekedés és nem itt kellene tépned a szádat.
2016. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Tv nincs. Interneten keresztül nézzük a mesét is, ezért nem is tudnánk lemondani.

Én még csak-csak kibirom esti mese nélkül, de az egyik hugom 4 a másik 7 éves, nekik kell.

2016. jan. 1. 17:40
 25/38 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégsem tíz éves vagy, akkor iszont tistában kéne lenned az alapvető gazdasági fogalmakkal és összefüggésekkel.


Például hogy

a: csak azért mert neked nincs pénzed megfizetni egy szolgáltatást, nem jogos az elvárás, hogy legyen az olcsóbb

b: ha egy szolgáltatást nem tudsz megfizetni, akkor nem veszed igénybe


Ha ez nem tetszik, lehet kimenni tüntetni, és legközelebb a kommunista pártra szavazni. Amíg választáskor otthon ülsz vagy a fideszre szavazol, addig meg tartsd szépen a szádat és élvezd, amit választottál magadnak.

2016. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a családi potlékot a szüleim intézik.
2016. jan. 1. 17:44
 27/38 A kérdező kommentje:
Én 12 éves vagyok! Hova kell mennem szavazni?
2016. jan. 1. 17:46
 28/38 A kérdező kommentje:

Ha nem veszem igénybe a Bkv, hogy megyünk suliba?

Én 6.-os vagyok, a hugom pedig most kezdte az első osztályt.

2016. jan. 1. 17:52
 29/38 A kérdező kommentje:
Átvertél!!!! Megkérdeztem anyát és ő azt mondta, hogy én még nem szavazhatok!
2016. jan. 1. 18:11
 30/38 anonim ***** válasza:
És mit mondott, ő kire szavazott?
2016. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!