Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok leggazdaságosabba...

Hogyan jutok leggazdaságosabban Pozsonyba? Olvasd el légyszi.

Figyelt kérdés

Bajai lakos vagyok, még diák. A barátnőm Pozsonyba költözött és mennék meglátogatni, de nem tudom, hogy hogyan a leggazdaságosabb.. Még nem vonatoztam/buszoztam magamtól sehova.:/ Nem tudom, hogy hogyan megy.. A neten meg nem nagyon találtam választ magamnak..

Előre is köszönök minden választ, és a ráfordított időt.



#Baja-Pozsony
2016. jan. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb vagy busz vagy vonat lesz, főleg diákként.


Amúgy nem nagy ördöngősség.

Neten meglesed a menetrendet Volán menetrend / Elvira ez a két kulcsszó busz / vasút menetrendhez.


Beírod honnan-hova még a dátumot is kiválasztod, és kiír mindent mikor mennek, hány átszállás ha kell stb, még az árakat is.


Jegyet meg a elgcélszerűbb az álomáson / pályaudvaron vásárolni, simán odamész a jegypénztárhoz és mondod, hogy egy diákot stb kérek az xy-kor xy-ba induló buszra, vonatra.


Innentől annyi a dolgod, hogy felszállsz és bemtatod a jegyed ha kérik.


Visszafelé ugyan ez. :)

2016. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal elmész rajkára (mav-start.hu keresőt értelemszerűen kitöltöd)


Rajkán felszállsz a 801-es Pozsonyi elővárosi buszra, azzal a másik végállomásig utazol (30-60 percenként jár a vasútállomás elöl indul de ott bárkit megkérdezel tudni fogja)


Onnan a 91-es busszal be tudsz menni pozsonyba, a busz összesen max. 3-400 forintból ki kell, hogy jöjjön diáékként, a vonatozást pedig a mávos oldal kiszámolja neked :)

2016. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D Sokat segített. Nem nagyon akarok a szüleim terhére lenni. Meg jó lenne kicsit önállónak lenni 18 éves létemre ..^^ Tényleg Segítettek.:)
2016. jan. 3. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nemzetközi forgalomban nincs diákkedvezmény, így a #2-és által írt verzióval jársz a legjobban. Leggyorsabban a reggel 6:04-és indulással érsz oda, de ezt láthatod a MÁV-Start keresőn.
2016. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!