Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik e rá mód, hogy tömegkö...

Gixerk6 kérdése:

Létezik e rá mód, hogy tömegközlekedéssel eljuthassak Losonc-ra? Salgótarján, ill környékéről?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm válaszaitokat!
2016. jan. 10. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Budapestről mentem.Bp. en a Városkapunál felülsz a B.gyarmat felé menő buszra.


Majd Balassagyarmaton a busz pu. n leszállsz, és negyed óra gyaloglás után a határ másik oldaláról Szlovákgyarmatról megy busz Losoncra. (van amelyik közvetlen, de inkább Nagykürtösön átszállós.)


12.25 kor van egy busz Szlovákgyarmatról, amiről nem kell átszállni, felmegy Losoncra, 13.20 ra van bent, 2,80 eur a jegy. (személyes tapasztalat)



tt egy buszmenetrend Losoncig:


[link]

2016. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök felesleges emiatt Budapestig elbuszozni. Salgótarjánban felszállsz a 11 11B 19 vagy 113-as jelzésű helyi buszra Somoskőújfalu, Somoskő ill. Salgóbánya felé. Ha jól tervezel,akkor olyat választasz, ami bemegy fordulni Somoskőújfalu, országhatárhoz. Ha épp nincs olyan, akkor Somoskőújfalu, községházától 10 percet kell sétálni a határig. Menetrendet a www.kmkk.hu oldalán találsz.


A határ túloldaláról napi néhány busz meg közvetlenül Losoncra (Lučenec), de néhány további járattal Fülekre (Fil'akovo) tudsz jutni, ahonnan busszal vagy vonattal folytathatod utadat Losoncra. Összesen napi 6-8 eljutás adódik így. A menetrendet itt tudod megnézni: www.cp.sk Az induló megállód Šiatorská Bukovinka,,št.hr. (Sátorosbánya, országhatár). Választhatsz, hogy csak buszt vegyen figyelembe, vagy vonatot is.

2016. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most is így kell?

Budapestről mennék.

Telekocsit nem találtam.

2017. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!