Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fiatal nőként, kisgyerekkel...

Fiatal nőként, kisgyerekkel mennyire veszélyes a 99-es busz kora délután?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, és ha egyedül lennék, felszállnék, de nem akarom, hogy a gyerekkel együtt érjen bármi gond.. Ti utaztatok már kisgyerekkel ezen a járaton? A Vajda Péter utcától a Blaháig mennék vele, pont a legrosszabb szakaszon.
2016. febr. 4. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Kora délután azért nem valószínű hogy bármi bajod essen, azért Budapest ennyire nem lepukkant.
2016. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Mint bármelyik másik járat.

Hány esetet olvastál, amikor azon a járaton történt valami atrocitás, és hányat, ahol más járatokon?

Évekig jártam azzal a járattal, napi kétszer, a Blahától a Bihari útig. Egyszer sem volt semmi gond.

2016. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Ez a 99-es járat legveszélyesebb szakasza a nyócker cigánynegyedén keresztül. Csak az Europarktól a pesterzsébeti végállomásig ajánlatos vele utazni.

Inkább ülj fel a 24-es villamosra, és szállj át a 37-esre!

2016. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Meg fognak késelni, gyerekkel együtt...
2016. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, nem 1981-et írunk, már rég rommá van kamerázva a VIII. kerület és ennek megfelelően az utcai erőszakos bűncselekmények száma minimális. Lopás, ingatlanon belüli bunyók stb. vannak bőven, de a buszon senkinek semmi baja nem lesz. Most azért ne kerülj fél órányit, mert esetleg felszáll a buszra pár rosszabb arc. Nem fognak bántani, mert tudják,hogy szem előtt vannak.
2016. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe sem jut, hogy a balhés egyének más járatot is használnak?
2016. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Az iróniát ezek szerint senki nem ismeri továbbra sem.
2016. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Én életemben talán kétszer-háromszor utaztam pesti a 99-es busszal, mindannyiszor napközben, de ebből kétszer volt némi - szóbeli - atrocitás, az egyik alkalommal személyesen is érintett voltam benne, a másiknál nem. Persze egyik sem volt akkora, hogy bekerüljön a hírekbe, nem vertek meg senkit, nem szúrtak le senkit, stb. De azért nem árt vigyázni. Én ha nő lennék, főleg kisgyerekkel, inkább nem mennék arra.


Van más útvonal is, és nem annyira kerülő, pl. az 1-es villamossal a Puskás stadionig, onnan M2-es metróval a Blaháig. Ez akkor jó, ha a Vajda Péternek a Könyves K. körút felőli részéről indulnátok. Az Orczy út felőli végéről egy kis gyaloglás az Orczy térig, onnan 28-as vagy 62-es villamos a Blaháig, bár azok sem túl bizalomgerjesztő járatok...

2016. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. febr. 4. 19:24
 10/11 anonim válasza:
Kora délután nem hiszem hogy probléma lenne rajta, leszámítva persze hogy rengeteg büdös és szakadt ember használja.
2016. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!