Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek ha írok a MÁV-STAR...

Szerintetek ha írok a MÁV-START Zrt. -nek, hogy engedélyt szeretnék kérni arra, hogy egy alkalommal a mozdonyvezetői fülkébe betekintést nyerjen az egyik barátom akkor adnak írásban engedélyt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egyik kedves barátomnak nem sokára lesz a születésnapja és nagyon vágya egyszer a mozdonyvezetői fülkébe "utazni". Nagyon érdeklik a vonatok. Arra gondoltam,hogy írok a MÁV-nak és kérek írásos engedélyt arra,hogy az egyik vonaton egy kis szakaszon a vezető mellett utazhasson a barátom.

Szerintetek megengedik?



2016. febr. 23. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekik és kiderül.
2016. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint MÁVos dolgozó elég kicsi esélyt látok rá, de ha irsz nekik akkor feltétlen ird meg hogy nem feltétlen mozdonyban szeretne utaznni.Mert mozdonyban kizárt hogy engedik... (Flirten nagyobb az esély.) Hátha:) Egyébként én kétszer utaztam már mv melett. Egyszer azért mert sok utas volt és nem tudott a vjv foglalkozni velem,egyszer meg 3an voltunk egy 1részes flirtre.
2016. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd 2017-ben. Lassú és költséges dolog az utazási engedélyhez hozzájutni. Én még ugyan stoppoltam Szergejen, de ennek már úgy tíz éve. Azóta szigorodtak a szabályok, szaporodtak a lebukàs esélyét növelő fényképezős mobilok, szóval a papír nélkül inkább csak mellékvonalon van esély.
2016. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, remélem hamarosan válaszolnak.:)


Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm a segítséget, a Hatvan-Budapest vonalon közlekedő valamely FLIRT vonatra kértem engedélyt,hogy akár csak egy rövid ideig is de utazhasson a vezető mellett.:) Írok ha válaszoltak!

Amúgy mit dolgozol a MÁV-nál?:)

2016. febr. 23. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Fedélzeti jegyellenőr vagyok.Nyugatiban. Egyébként nekem azt mondták,hogy a mv-t kérdezzem meg. De megengedte,mert mondtam hogy jv (jegyvizsgáló) képzésben veszek részt
2016. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagy!


Én ezt a választ kaptam az e-mailen.


" Tisztelt Utasunk!


Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.


A vezetőálláson csak a mozdony vezető és olyan vasúti alkalmazott tartózkodhat, akinek erre engedélye van.

Sajnos a kért engedély megadására nincs módunk.

Szíves megértését kérjük. "

2016. febr. 23. 18:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek oda a mv-hez és kérdezzétek meg. Hivatalosan én sem tartozkodhatok ott,pedig jegyvizsgáló leszek.. Ehhez vezető jegyvizsgálói papir kell.. Hátha megengedi. :)
2016. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dévényi Tibi bácsinak kell írni! Ő elintézi!
2016. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2016. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! :)


Pont ezt a videót néztem tegnap én is! Nagyon szerencsés volt a kisfiú! :)

2016. febr. 24. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!