Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kelenföld-Keleti vonal mentén...

Kelenföld-Keleti vonal mentén ha kinézel a vonatból, mi ez a sok rom?

Figyelt kérdés
Ha vonattal mész, akkor a ferencváros körüli szakaszon áll egy csomó lebontott épület romhalmaza, ha kinézel az ablakon. Mi volt ott? Miért bontották le?
2010. márc. 31. 21:13
 1/8 anonim válasza:
Lerombolt épületek=rom
2010. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem az egressy út környékére gondolsz?
2010. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapest.
2010. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a 4es metró vagy bontják a gettót... a házon kívülben vagy a xxi. században mutatták pár hónapja
2010. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egy térképen bejelölnéd akkor tudnék segíteni. De amikor olvastam, h Ferencváros, akkor már hogy mondjam.. elmosolyodtam..

Ígérték, h lebontják a dzsumbujt, még ma is áll, a Fradi egykoron tele volt gyárakkal, üzemekkel, amit a rendszerválátás során felszámoltak, azok is ott omlanak össze...stb.

Ha megmondod h hol nézzek ki, vagy mégjobb térképen bejelölöd akkor lehet, h tudnék segíteni, de így..

2010. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mikor kelenföldről mész vonattal a keleti felé és balra nézel, na ott a ferencvárosi állomás előtt, után a fradipálya mögött végig romok láthatóak
2010. márc. 31. 23:51
 7/8 A kérdező kommentje:
ez az: [link]
2010. márc. 31. 23:52
 8/8 anonim ***** válasza:
A volt katonai akadémia romjai.
2010. ápr. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!