Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Keleti pályaudvartól a...

A Keleti pályaudvartól a Népligetig hogyan lehet legegyszerűbben eljutni tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


amúgy én metróval mennék, deákon átszállva.

2010. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb metróval. a keletinél felszállsz a déli irányába, és a deák téren leszállsz. ott átsétálsz a 3-as (kék) metróvonalhoz, és kőbánya-kispest irányába felszállsz, majd a népligetnél le. és már ott is vagy.
2010. ápr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem gyorsabb a Stadionokig 1 megálló a M2-vel onnan egyes villamos?
2010. ápr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vagy 80as trolival stadionig, és onnan 1es villamos. Ha szerencséd van még ellenőrrel se találkozol.
2010. ápr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
M2+V1 gyorsabb, M2+M3 olcsóbb.
2010. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ba_Szki vidéki emberről van szó, ne bonyolítsátok már meg mindenféle hülye villamosra átszállásal, meg mittoménmivel!!

metró, és kész, úgy nem tévedsz el!!

2010. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem a leggyorsabb ,hogyha elmész Deáktérig és onnan meg Kőbánya-Kispest felé!

Az egyes villamos szerintem lassabb! :)

2010. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!