Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeretsz tömegközlekedéssel...

Szeretsz tömegközlekedéssel (BKV inkább) járni? Ha igen, miért? Ha nem, mért nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Igen, Szeretek csövesek között, koszos majdnem szétszakadó túlzsúfolt járműveken utasokra tekintettel nem lévő sofőrrel, pálinkát reggeliztem fokhagymával típusú emberekkel bunkó ellenőrökkel szardíniaszerűen utazni...

Éljen a BKV.

2010. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
egy két vessző lemaradt, nézzétek el, keveset aludtam az éjszaka.
2010. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pesti vagyok tehát nem bkv-val járok hanem volán járattal és nem szeretem mert iskola időben mindig tömve van, néha megfordulnak cigányok is rajta.
2010. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ha oda akarok érni valahova bkv-val kell menni nincsa alternativa, aki kocsiba bevágódik nem is tudom mikorra jár dolgozni, esélytelen eljutni bizonyos helyekre
2010. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
szerinted...?ha nincs más az is jó,de nagyon utálom:O
2010. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
oké, oké :) én sem vagyok pesti, de ma utaznom kellett bkv-val, vagyis a 2-es és a 4-es villamossal.. meg hévvel.. eddig nem nagyon utaztam én sem, de ma rájöttem, hogy borzalmas.. azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, van -e olyan aki szeret így utazni. úgy tűnik nincs.
2010. ápr. 2. 19:14
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem pesti vagyok, hanem pécsi, de laktam Pesten is. A BKV-t pont annyira utálom, mint a Pécsen való buszozást. Nem szeretem, hogy tömeg van, hogy "szagok" vannak, hogy tolakodás van. Rengeteg időt elrabol, hogy pl. át kell szállogatni, és nem tudok a legrövidebb úton menni.

Bár ma felfedeztem egy előnyét is, amikor mentem a Müllerbe vásárolni, és tele volt az egész parkoló, és mindenki csak keringett körbe autóval, hogy azért de jó, hogy nem kell parkolóhelyet vadászgatnom :) Mert magamat ismerve ott ütne meg a guta.

2010. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Én mostanában motorral járok. És reggel korán bevezetni a suliba , " tanulni" majd hazavezetni.Elég fárasztó. És épp elgondolkoztam h. milyen jó lenne felülni most egy volán buszra és hazamenni zenéthallgatva ,pihenve! felénk "annyira" nem koszosak a buszok...De komoly..és nincs túlzsúfoltság...Eddig azt hittem jobb lesz mocival...de higgyétek el nagyon fárasztó visszaszokni :)
2010. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Én pesti vagyok, és elég jó környéken lakom, amikor felszállok a buszra, mindig van egy csomó ülőhely. Leülök az ablakhoz, benyomom a zenét, és út közben az eget vagy valami mást figyelek odakint az utcán, és nem törődöm mással.

Persze ha idős ember száll fel, át szoktam adni a helyemet, kivéve ha épp hullafáradtan megyek haza az iskolából.

2010. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mióta a benzin ilyen drága, "szeretek" busszal járni. Szerencsére amerre én megyek, még nincs tömeg,mire a sok utas felszáll én már le is szálltam, és szeretek, mert azóta van időm olvasni,míg várom, míg utazok. Szóval ki lehet bírni,nem kell mindenért affektálni. Ha nagyon sietős és sok dolgom van akkor elmegyek kocsival 2 hetente kb. 2x, 3x.
2010. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!