Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Már elbontották a vezetőfülkét...

Már elbontották a vezetőfülkét a 4-es metrón?

Figyelt kérdés
Lehet már látni a síneket? Olvastam, hogy már vezető nélkül megy :)

2016. márc. 17. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
A te komfortérzeted miatt nem költ erre milliókat a BKK. Az ember felszáll a metróta, az elviszi biztonságosan adott helyre, a talpraesettebb becsajozik néha a metrón, de hogy a kilátás miatt bontsanak, hát luxus. Van sok metro simulator játék, azt ajánlom! :)
2016. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap még megvolt a vezetőfülke. Az igaz, hogy vezető nélkül megy, de ahogy elnézem, a népek megszokták. Már senki sem izgul.


Majd szólok, ha elbontották.

2016. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. #1-es amúgy nem kell egy kérdésért leharapni a fejem, csak ezt több helyen olvastam, hogy lefogják és kíváncsi voltam, hogy már megtörtént-e. Vidéki vagyok és néha (évente 1-2-szer) járok Pestre, jó tudni, hogy érdemes-e betervezni a programba egy Keleti-Kelenföld-Keleti retúr menetet :) És amúgy rengeteget metró szimulátorozok, még vonattal is mentem a metró alagútba, sőt a V43-at bekültem az 1-esébe :) Sőt még az ütközéseket is kipróbáltam :)
2016. márc. 17. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

csak szólok, ha elbontják a fülkét, az első hetekben annyi nézelődő lesz, hogy be sem lehet férni a vagonba..

aztán megúnják..

2016. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvárom, hogy elmenjen a tumultus, köszi a figyelmeztetést :)
2016. márc. 17. 18:52
 6/7 macska28 ***** válasza:
Igen, a szerelvények nagy részén már elbontották a választófalat, így már ki lehet látni a metróból, és többen is férnek el rajta. Ha várakozol néhány percet, biztos jön egy szerelvény, amin már nincs válaszfal.
2016. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

2017-ben kipróbálom :)

2016. nov. 29. 11:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!