Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zuglóból miért nem lehet...

Zuglóból miért nem lehet normálisan eljutni Újpestre?

Figyelt kérdés
Troliznom villamosoznom es metroznom kell hogy Ujpest-Központba tudjak menni. 40 perc oda es 40 vissza minden nap.

2016. márc. 26. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
zugló honnan?
2016. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi a nem normális ebben?


Lassúnak érzed?

1) Vegyél autót. 15 perc (csúcsforgalomban

2) Kerékpár - 25-30 perc

3) Uber


Nekem 1.5 óra munkába oda vissza minden nap. Suli 45 perc volt.

40 perc az szerintem BP-n átlagos a bárhonnan-bárhova távon.

2016. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
** (csúcsforgalomban 50)
2016. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egressy út/Vezér utca
2016. márc. 26. 17:51
 5/14 MZ.per.X ***** válasza:
78%
Mert az élet kegyetlen, amúgy mi lenne számodra a normális?
2016. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
40 perc abszolut nem tunik soknak. Baratnom 30-40 percet megy munkaba, lakotarsam 50 perc- 1 orat egy Pestnel 6-szor kisebb varosban.
2016. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne viccelj, ez egy teljesen normális eljutási idő városi körülmények között. Én a Mogyoródi/Egressy saroktól az Árpád hídig megyek 40 percet, te még jobban is nyomod, mint én.


Amin lehetne javítani, az a dugó az Egressyn, ám ahhoz azért nincs elég nagy forgalma a trolinak, hogy pont mondjuk e buszsávra költsenek a szűkös fejlesztési büdzséből.


Minden más tök jó: az 1-es sűrűn jön és halad, az M3 szintén. A 3-as vonalát lehetne még átvinni a vasúton, de azzal ugyanúgy az Árpád hídnál lennél, szóval sokat nem nyernél.

2016. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MZ.per.X ***** válasza:
69%

Amúgy meg ha úgy nézzük, akkor azért is "sok" mert gyakorlatilag Zuglót és Újpestet elvágja az M3 bevezető+Rákosrendező-Angyalföld-Vasúti múzeum területe, amit ki kell kerülni. Valamivel gyorsabb akkor lenne, ha lenne egy "Nagyobb körút" a nagykörút körül is, ami összeköti ezeket a részeket...De az átszállások miatt ez is 30+ perc lenne.


Kicsit hasonló a helyzet ha Albertfalva-Csepel hídnál. Ha létezne, akkor 10 perc lenne átjutni Csepelre, így meg kerülni kell és 45 perc.


De amúgy ha jön a jó idő, akkor járj biciklivel, 6-6,5 km, az laza tekeréssel 20-25 perc, és még mozogtál is.

2016. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez Neked nem normális? Én anno úgy jártam be suliba, hogy elbicikliztem egy másik faluba és onnan buszoztam tovább a városba. Biciklis út oda-vissza egy nap 20 km volt, csak ez a része tartott 1:30 óráig + a busz út ami szintén oda-vissza 1 óra volt. Ráadásul ki voltam téve az időjárásnak, ha pl. szakadt az eső nem is bírtam elmenni hazulról vagy a rosszabbik eset mikor nap közben kezdett el esni és szakadó esőben kellett kerékpározni. Mindezt tetézte, hogy a falu meg a város között is ritkán jár busz, ezért volt olyan is, hogy még egy teljesen más településre is el kellett utaznom és átszállással, kerülő útvnalon jutottam el a célállomáshoz. Úgy, hogy Te csak ne panaszkodj :D
2016. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
És ez még rövidnek mondhato...
2016. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!